استقرار و پیاده سازی استراتژی های بازاریابی در توسعه صنعت گردشگری

  • ۰
images7-150x150

استقرار و پیاده سازی استراتژی های بازاریابی در توسعه صنعت گردشگری

75541032-300x150

استقرار و پیاده سازی استراتژی های بازاریابی در توسعه صنعت گردشگری

چکیده:

بازاریابی گردشگری عبارت است از به کارگیری مفاهیم مناسب بازاریابی برای اتخاذ راهبردهایی به منظور جذب گردشگران به یک مقصد. استراتژی های بازاریابی چگونگی تامین نیازها و خواسته های مشتریان را نشان می دهد. گردشگری با گام های سریع و پرشتاب خود امروزه در بین سه صنعت برتر دنیا قرار گرفته است. گردشگران با دلایل و انگیزه های مختلف، منطقه، استان، یا کشوری را برای گردشگری انتخاب می کنند که دارای جذابیت اند. بازاریابی گردشگری تلاش مدون، هماهنگ و سیستماتیک سازمانهای گردشگری در سطوح محلی، ملی و بین المللی است.هدف بازاریابی گردشگری، جذب و انگیزش تمامی مشتریان بالقوه خدمات گردشگری به سمت یک مقصد گردشگری خاص و مورد نظر بازاریاب است. هدف اصلی از نوشتار حاضر، شرح مفهوم بازاریابی، استراتژی های بازاریابی، مفاهیم گردشگری و صنعت گردشگری و اهمیت آن می باشد، در ادامه مدل چرخه حیات مناطق گردشگری، صنعت گردشگری و بازاریابی، بخش بندی بازار و ضرورت آن در صنعت گردشگری ارائه می شود،.سپس به عوامل بازاریابی موثر بر توسعه صنعت گردشگری و نقش تبلیغات در صنعت گردشگری خواهیم پرداخت و در پایان به جمع بندی از مطالب و نتیجه گیری می پردازیم.

فرمت فایل مقاله:پاور

تعداد صفحات:۱۷

گروه ۱۲۳ پروژه افتخار دارد که میزبان علمی شما دانشجویان و محققین دانشگاهی می باشد.
مقاله حاضر در زمینه موضوع می باشد که می توانید این فایل را در قالب فرمت word از منوی پرداخت زیر دانلود نمایید و در زمینه مورد مطالعه خود حداکثر بهره را داشته باشید.از این مقاله میتوانید در تکمیل پایان نامه و پروپزال و همچنین به عنوان کنفرانس و مقاله کلاسی و پاورپوینت نیز استفاده نمایید.
گروه ما سعی در رشد و تعالی نظام آموزش عالی دارد و از این رو کلیه مطالب که توسط محققین ما تنظیم شده اند را با قیمت نازل و کمتر از سایتهای دیگر قرار داده است.
همچنین در زمینه کلیه رشته ها و موضوعات مقالات متعددی می باشد که می توانید به راحتی آنرا در اختیار داشته باشید.
یک دو سه پروژه حامی دانشجویان و محققین گرامی.
با ما همراه باشید.
برای دانلود ایمیل خود را به دقت وارد نمایید. فایل این مقاله به ایمیل شما ارسال میگردد.

همچنین میتوانید سفارش پروژه دانشجویی ذیل را به ما بسپارید. ما با داشتن مجریان متخصص در رشته های گوناگون زمینه کمک به شما را فراهم نمودیم. برای اطلاعات بیشتر بر روی همان کلمات کلیک نمایید.
سفارش پروژه شامل :

سفارش انجام پروپوزال

سفارش پایان نامه مدیریت

سفارش انجام تخصصی پاورپوینت

سفارش انجام تحقیق دانشجویی در کلیه رشته ها

استخراج داده و اطلاعات شرکت ها از سازمان بورس

سفارش انجام تحلیل آماری لیزرل

سفارش انجام تحلیل آماری spss

سفارش انجام مقاله دانشجویی

چاپ مقالات

انجام پروژه متلب و دیگر تحلیل های آماری از قبیل آموس(amos), ایویوز و برون سپاری پروژه های دانشجویی دیگر از قبیل ترجمه انگلیسی و فارسی .

۱۲۳پروژه,


Leave a Reply

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت