انجام تحلیل آماری spss

  • -
spss

انجام تحلیل آماری spss

انجام تحلیل آماری spss

به وب سایت گروه مشاوره و تحلیل آماری ۱٫۲٫۳پروژه خوش آمدید…

در موسسه ۱٫۲٫۳ پروژه هدف اصلی ارائه خدمات تحلیلی به دانشجویان و محققان برای تحلیل داده در فرآیند تحقیق است. خدمات تحلیل سریع، قابل استناد و قابل دسترسی ما به صدها دانشجو و محقق کمک کرده تا تحلیل های مورد نظر خود را در پروژه های تحقیقاتی انجام دهند و پایان نامه خود را ارائه نمایند. سطح دانش و تجربه ما این اطمینان را برای مشتریان ما ایجاد می کند که به تمام مضوعات مورد نظرشان توجه کافی خواهد شد. تیم متخصصان ۱٫۲٫۳ پروژه مجموعه کاملی از خدمات تحلیل داده برای انجام تحقیق های مورد نیاز از سطح تحقیق های کاری انفرادی تا ارائه خدمات تخصصی به شرکت ها و مشاوره دانشگاهی را در اختیار شما قرار می دهد.

نرم افزارهای مورد تخصص ما عبارتند از :
SPSS، LISREL، EVIEWS، SMART PLS، AMOS

انواع تحلیل های آماری سایت ما عبارتنداز:
تحلیل رگرسیون و همبستگی، آزمون های t و میانگین جامعه، خی- دو ، داده کاوی و تحلیل عامل اکتشافی با نرم افزار SPSS، به دست آوردن اندازه نمونه، آزمون فرضیه ها، تفسیر داده و مدل سازی ریاضی.
تحلیل عاملی تاییدی و مدل یابی معادلات ساختاری با نرم افزار LISREL و AMOS این وب سایت با هدف ارائه خدمات آموزشی، و تحلیلی در زمینه آمار، و به صورت کاملا تخصصی و با بهره گیری از توانایی های وسیع نرم افزار SPSS طراحی شده است. امید است خدمات ارائه شده در این وب سایت، راهگشای جامعه علمی و پژوهشی کشور باشد.

روش های سفارش و یا مشاوره برای تحلیل آماری در ۱٫۲٫۳ پروژه :
هماهنگی موضوع و فرضیات با مدیریت وب سایت از طریق تماس تلفنی، ایمیل، تکمیل فرم سفارش و یا گفتگوی آنلاین

مراحل سفارش
گام اول :
ثبت سفارش از طریق سیستم مکانیزه سفارش پروژه ( در صفحه اصلی و یا انتهای صفحه)
گام دوم :
بررسی کار شما توسط کارشناسان آماری
گام سوم :
اعلام نتیجه وهزینه کار به شما و تعیین مجری
گام چهارم :
دریافت بیعانه و شروع کار
گام پنجم :
تحویل کار و تسویه حساب.

نکته مهم :

گروه تحلیلی ۱٫۲٫۳ پروژه برخلاف دیگر وبسایت ها، کلیه کارهای آماری را تا ۳ ماه پس از تاریخ تحویل گارانتی می نماید. در این بین هرگونه اصلاحات و تغییرات بدون دریافت هزینه جداگانه انجام میپذیرد.

قبول سفارشات فوری
گروه تحلیل ما این آمادگی را دارد که در صورت کمبود زمان و به درخواست شما با دریافت حداقل اضافه دریافت کار شمارا در مدت زمان کوتاهی (بنا به درخواست شما) انجام دهد.در صورت فوری بودن این مطلب را در قسمت توضیحات پنل سفارش قید نمایید.

۱٫۲٫۳ پروژه حامی دانشجویان و محققین کشور

همچنین میتوانید سفارش پروژه دانشجویی ذیل را به ما بسپارید. ما با داشتن مجریان متخصص در رشته های گوناگون زمینه کمک به شما را فراهم نمودیم. برای اطلاعات بیشتر بر روی همان کلمات کلیک نمایید.
سفارش پروژه شامل :

سفارش انجام پروپوزال

سفارش پایان نامه مدیریت

سفارش انجام تخصصی پاورپوینت

سفارش انجام تحقیق دانشجویی در کلیه رشته ها

استخراج داده و اطلاعات شرکت ها از سازمان بورس

سفارش انجام تحلیل آماری لیزرل

سفارش انجام تحلیل آماری spss

سفارش انجام مقاله دانشجویی

سفارش و چاپ مقالات

انجام پروژه متلب و دیگر تحلیل های آماری از قبیل آموس(amos), ایویوز و برون سپاری پروژه های دانشجویی دیگر از قبیل ترجمه انگلیسی و فارسی .

۱۲۳پروژه

برای سفارش از قسمت زیر اقدام نمایید.

وکتور سفارش پروژهلطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت