اولویت بندی عوامل موثر بر وفاداری مشتریان بانک با استفاده از روش تحلیل سلسله مراتبیAHP

  • ۰
images7-150x150

اولویت بندی عوامل موثر بر وفاداری مشتریان بانک با استفاده از روش تحلیل سلسله مراتبیAHP

75541032-300x150

اولویت بندی عوامل موثر بر وفاداری مشتریان بانک با استفاده از روش تحلیل سلسله مراتبیAHP

چکیده:

در هر سازمانی، مهمترین عامل برای حفظ و رشد سازمان، مشتریان آن هستند. اگر سازمان در جلب رضایت و وفاداری آنان موفق شود و بتواند آنان را حفظ کند، موجب رشد وبقای طولانی مدت سازمان می گردد . شناخت دقیق عوامل موثر بر وفاداری مشتریان و تعیین میزان اثر گذاری هر یک از آنها، در کمک به مدیران جهت تصمیم گیری درست، از اهمیت بسیاری برخوردار است؛ در تحقیق حاضر سعی شده است تا ابتدا عوامل موثر بر وفاداری مشتریان بانک ها بر اساس نظرات و اظهارات مشتریان و متخصصان شناسایی و سپس با کمک روش تحلیل سلسله مراتبی (AHP) و نرم افزار اکسپرت چویس، اهمیت هر یک از عوامل مذکور را با توجه به تاثیر گذاری آنها بر وفاداری مشتریان تعیین کنیم. مدیران بانک ها می توانند با مورد توجه قرار دادن شدت تاثیر هر یک از این عوامل بر وفاداری مشتریان، راهبردهای موثرتری تدوین، و منابع بانک را متناسب با اهمیت هر یک از این عوامل اختصاص دهند. جهت دستیابی به این منظور، سه عامل اصلی مؤثر بر وفاداری شناسایی شده و سپس پارامترهای مرتبط با هریک از این عوامل در قالب پرسشنامه مقایسات زوجی تحلیل سلسله مراتبی میان ده نفر از مدیران ارشد بانک سپه در استان قم ارائه و مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و در نهایت به ترتیب عوامل سرعت و دقت، ساعات کاری مناسب و مسئولیت پذیری به عنوان عوامل تاثیرگذار بر وفاداری مشتریان بانک ها رتبه بندی گردید.

گروه ۱۲۳ پروژه افتخار دارد که میزبان علمی شما دانشجویان و محققین دانشگاهی می باشد.
مقاله حاضر در زمینه موضوع می باشد که می توانید این فایل را در قالب فرمت word از منوی پرداخت زیر دانلود نمایید و در زمینه مورد مطالعه خود حداکثر بهره را داشته باشید.از این مقاله میتوانید در تکمیل پایان نامه و پروپزال و همچنین به عنوان کنفرانس و مقاله کلاسی و پاورپوینت نیز استفاده نمایید.
گروه ما سعی در رشد و تعالی نظام آموزش عالی دارد و از این رو کلیه مطالب که توسط محققین ما تنظیم شده اند را با قیمت نازل و کمتر از سایتهای دیگر قرار داده است.
همچنین در زمینه کلیه رشته ها و موضوعات مقالات متعددی می باشد که می توانید به راحتی آنرا در اختیار داشته باشید.
یک دو سه پروژه حامی دانشجویان و محققین گرامی.
با ما همراه باشید.
برای دانلود ایمیل خود را به دقت وارد نمایید. فایل این مقاله به ایمیل شما ارسال میگردد.

شما میتوانید سفارش پروژه دانشجویی ذیل را به ما بسپارید. ما با داشتن مجریان متخصص در رشته های گوناگون زمینه کمک به شما را فراهم نمودیم. برای اطلاعات بیشتر بر روی همان کلمات کلیک نمایید.
سفارش پروژه شامل :

انجام پروپوزال

سفارش پایان نامه

سفارش پاورپوینت

سفارش انجام تحقیق دانشجویی در کلیه رشته ها

استخراج داده و اطلاعات شرکت ها از سازمان بورس

سفارش انجام تحلیل آماری لیزرل

سفارش انجام تحلیل آماری spss

سفارش انجام مقاله دانشجویی

چاپ مقالات

انجام پروژه متلب و دیگر تحلیل های آماری از قبیل آموس(amos), ایویوز و برون سپاری پروژه های دانشجویی دیگر از قبیل ترجمه انگلیسی و فارسی .

۱۲۳پروژه


Leave a Reply

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت