ایمنی در حمل و نقل کالاهای خطرناک توسط راه آهن

  • ۰
images7-150x150

ایمنی در حمل و نقل کالاهای خطرناک توسط راه آهن

75541032-300x150

ایمنی در حمل و نقل کالاهای خطرناک توسط راه آهن

چکیده:
حمل و نقل کالاهای خطرناک به وسیله راه آهن در بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکایی به بهترین نحو ممکن و با رعایت کلیه اصول ایمنی صورت می گیرد . تقریبا همه راه آهنها مدت زمان زیادی است که شاهد کاهش تعداد سوانح می باشند که این به واسطه استفاده از فن آوریهای مربوط به بخش ایمنی می باشد. متاسفانه تاکنون در راه آهنها دلیل اصلی ایجاد سوانح در خطای انسانی بوده و مواردی از قبیل خرابیهای مربوط به تجهیزات و تاسیسات راه آهن، گذرگاههای هم سطح، قوسهای با شعاع کم و ناقص بودن یا فقدان مقررات عمومی حرکت کالاهای خطرناک در رده های بعدی قرار دارد.در کشور ما حمل کالاها از محدودیت خاصی برخوردار است . این محدودیت بیشتر بدلیل حذف بسیاری از مواد از لیست حمل و نقل می باشد که در زمره مواد خطرناک قرار می گیرند . با توجه به اینکه کشور ما از جمله کشورهای غنی از نظر منابع نفت و گاز و محصولات پتروشیمی می باشد و ما ناگزیر به حمل آنها برای مصارف داخلی و خارجی هستیم و با توجه به موقعیت استراتژیکی کشورمان که در مرکز کریدورهای شمال – جنوب و شرق – غرب قرار گرفته است و کشورهای نفت خیز همجوار بعضا ناگزیر به ترانزیت نفت و گاز صادراتی خود از طریق ایران می باشند، لذا افزایش ایمنی در حمل کالاهای خطر ناک و مجهز نمودن ناوگان ریلی به تجهیزات و واگنهای مناسب با شرایط حمل آنها و آشنایی و به کار بردن کامل مقررات بین المللی حمل و نقل کالاهای خطرناک RID و OSJD ضروری می باشد.

گروه ۱۲۳ پروژه افتخار دارد که میزبان علمی شما دانشجویان و محققین دانشگاهی می باشد.
مقاله حاضر در زمینه موضوع می باشد که می توانید این فایل را در قالب فرمت word از منوی پرداخت زیر دانلود نمایید و در زمینه مورد مطالعه خود حداکثر بهره را داشته باشید.از این مقاله میتوانید در تکمیل پایان نامه و پروپزال و همچنین به عنوان کنفرانس و مقاله کلاسی و پاورپوینت نیز استفاده نمایید.
گروه ما سعی در رشد و تعالی نظام آموزش عالی دارد و از این رو کلیه مطالب که توسط محققین ما تنظیم شده اند را با قیمت نازل و کمتر از سایتهای دیگر قرار داده است.
همچنین در زمینه کلیه رشته ها و موضوعات مقالات متعددی می باشد که می توانید به راحتی آنرا در اختیار داشته باشید.
یک دو سه پروژه حامی دانشجویان و محققین گرامی.
با ما همراه باشید.
برای دانلود ایمیل خود را به دقت وارد نمایید. فایل این مقاله به ایمیل شما ارسال میگردد.

شما میتوانید سفارش پروژه دانشجویی ذیل را به ما بسپارید. ما با داشتن مجریان متخصص در رشته های گوناگون زمینه کمک به شما را فراهم نمودیم. برای اطلاعات بیشتر بر روی همان کلمات کلیک نمایید.
سفارش پروژه شامل :

سفارش پروپوزال

انجام پایان نامه

سفارش پاورپوینت دانشجویی

سفارش سفارش تحقیق دانشجویی در کلیه رشته ها

استخراج داده و اطلاعات شرکت ها از سازمان بورس

سفارش انجام تحلیل آماری لیزرل

سفارش انجام تحلیل آماری spss

سفارش انجام مقاله دانشجویی

چاپ مقالات

انجام پروژه متلب و دیگر تحلیل های آماری از قبیل آموس(amos), ایویوز و برون سپاری پروژه های دانشجویی دیگر از قبیل ترجمه انگلیسی و فارسی .

۱۲۳پروژه


Leave a Reply

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت