بانکداری اینترنتی

  • -
75541032-300x150

بانکداری اینترنتی

مقاله بانکداری اینترنتی

این مقاله شامل :

مقدمه
تاریخچه
تاریخچه بانکداری الکترونیک
تعریف
جایگاه
مزایایی
معایب
مدلهای بانکداری الکترونیک
منابع و … می باشد. قسمتی از مقاله در زیر آورده شده است.

مقدمه
بانکداری الکترونیک یا برخط یا اینترنتی، عبارت است از فراهم آوردن امکاناتی برای کارکنان در جهت افزایش سرعت و کارایی آنها در ارائه خدمات بانکی در محل شعبه و همچنین فرآیندهای بین شعبه ‌ای و بین بانکی در سراسر دنیا و ارائه امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری به مشتریان که با استفاده از آنها بتوانند بدون نیاز به حضور فیزیکی در بانک، در هر ساعت از شبانه روز (۲۴ ساعته) از طریق کانال‌های ارتباطی ایمن و با اطمینان عملیات بانکی دلخواه خود را انجام دهند.
به عبارت دیگر بانکداری الکترونیکی استفاده از فناوری‌های پیشرفته نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مبتنی بر شبکه و مخابرات برای تبادل منابع و اطلاعات مالی به صورت الکترونیکی است و نیازی به حضور فیزیکی مشتری در شعبه نیست.
به مشتریان اجازه می‌دهد تا معاملات اقتصادی را در یک وبسایت امن به طرقی مثل کارهای خرده بانکی یا بانک مجازی، موسسه مالی و اعتباری یا شرکت‌های ساخت و ساز انجام دهند.

تاریخچه بانکداری الکترونیک در جهان
در سال ۱۹۷۰ متخصصان دانشگاهی به منظوراشتراک اطلاعات ،اینترنت راتوسعه دادندوتاسال ۱۹۹۳ عموم مردم،به ویژه مردم تجاری که امیدبه گسترش دامنه تعدادمشتریانشان داشتندازآن استقبال کردند وبدین ترتیب اینترنت درراستای اهداف بازاریابی مبادلات وجوه کالا وخدمات موردتوجه واقع شد.
باگسترش روزافزون اینترنت و به کارگیری آن درشیوه های مختلف مبادله عواملی ازجمله مبالغی هنگفت هزینه ای که بانکها با آن مواجه شدندبه گرایش اساسی صنعت بانکداری به استفاده ازاینترنت درعرضه خدمات ومحصولات خود منجرشد.
درسال ۱۹۹۴ سعی کردند ازاینترنت به عنوان یک نظام تحویلداری پیشنهادی برای محصولات وخدمات استفاده کنند.به کارگیری اینترنت درعرضه خدمات ومحصولات بانکی برای بانکهای شعبه دارهزینه کمتری داشت.وتضمین امکان دسترسی به ابزارهای جهانی وتامین رفاه بیشتربرای مشتریان دردریافت خدمات ومحصولات شبکه بانکی ازدلایل اصلی گرایش نظام بانکداری به استفاده ازشیوه الکترونیکی شد.

۱۲۳projeh حامی دانشجویان و محققین گرامی.

با ما همراه باشید.

۲۵ صفحه.

همچنین میتوانید سفارش پروژه دانشجویی ذیل را به ما بسپارید. ما با داشتن مجریان متخصص در رشته های گوناگون زمینه کمک به شما را فراهم نمودیم. برای اطلاعات بیشتر بر روی همان کلمات کلیک نمایید.
سفارش پروژه شامل :

سفارش انجام تحلیل آماری لیزرل

سفارش انجام تحلیل آماری spss

سفارش انجام مقاله دانشجویی

سفارش و چاپ مقالات

سفارش انجام پروپوزال

سفارش پایان نامه مدیریت

سفارش انجام تخصصی پاورپوینت

سفارش انجام تحقیق دانشجویی در کلیه رشته ها

استخراج داده و اطلاعات شرکت ها از سازمان بورس

انجام پروژه متلب و دیگر تحلیل های آماری از قبیل آموس(amos), ایویوز و برون سپاری پروژه های دانشجویی دیگر از قبیل ترجمه انگلیسی و فارسی .

۱۲۳پروژه


لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت