جزوه آموزش بازاریابی با ارسال SMS

  • ۰
images7-150x150

جزوه آموزش بازاریابی با ارسال SMS

75541032-300x150

جزوه آموزش بازاریابی با ارسال SMS

چکیده:

آیا با ارسال پیامک می توان فروش ایجاد کرد؟ تبلیغات پیامکی راهی ساده و مستقیم برای تماس با مشتریان است. شما با یک پیامک که تنها ۷۰ کاراکتر دارد به راحتی می توانید مشتریان بیشتری را جذب کنید. در کتاب آموزش بازاریابی با ارسال SMS به تاثیرات تبلیغات در بازاریابی پیامکی و مزایای ارسال پیامک های تبلیغاتی خواهیم پرداخت. با توجه به اینکه امروزه بازاریابی پیامکی به یکی از اهرم های اصلی تبلیغات تبدیل شده است و از پیامک تنها برای رسیدگی به امور شخصی استفاده نمی شود. برخی از سرفصل های کلی کتاب عباتند از: آیا با ارسال پیامک می توان فروش ایجاد کرد؟ مزایای ارسال پیامک از طریق سامانه پیام کوتاه به عنوان ابزار بازاریابی چیست؟ سه نکته مهم در استفاده از بازاریابی از طریق SMS موبایل مارکتینگ چیست؟ بررسی کاربرد اس ام اس در شغل های مختلف مزایای تبلیغات از طریق اس ام اس دانستنی های بازاریابی پیامکی موثر چرا از پیامک به جای ایمیل استفاده کنیم؟ ۶ قدم برای افزایش مخاطبان در خبرنامه پیامکی ۴ نکته ای که درباره ی حفاظت از اطلاعات باید بدانید نکته های کلیدی برای ایجاد یک پیامک موفقیت آمیز استفاده از سامانه پیامک در امور تبلیغاتی روش های کسب درآمد با ارسال پیامک و…..
این ففایل با فرمت pdf دارای واتر مارک و هیدر و لوگوی مربوط به مولف می باشد.

گروه ۱۲۳ پروژه افتخار دارد که میزبان علمی شما دانشجویان و محققین دانشگاهی می باشد.
مقاله حاضر در زمینه موضوع می باشد که می توانید این فایل را در قالب فرمت word از منوی پرداخت زیر دانلود نمایید و در زمینه مورد مطالعه خود حداکثر بهره را داشته باشید.از این مقاله میتوانید در تکمیل پایان نامه و پروپزال و همچنین به عنوان کنفرانس و مقاله کلاسی و پاورپوینت نیز استفاده نمایید.
گروه ما سعی در رشد و تعالی نظام آموزش عالی دارد و از این رو کلیه مطالب که توسط محققین ما تنظیم شده اند را با قیمت نازل و کمتر از سایتهای دیگر قرار داده است.
همچنین در زمینه کلیه رشته ها و موضوعات مقالات متعددی می باشد که می توانید به راحتی آنرا در اختیار داشته باشید.
یک دو سه پروژه حامی دانشجویان و محققین گرامی.
با ما همراه باشید.
برای دانلود ایمیل خود را به دقت وارد نمایید. فایل این مقاله به ایمیل شما ارسال میگردد.

شما میتوانید سفارش پروژه دانشجویی ذیل را به ما بسپارید. ما با داشتن مجریان متخصص در رشته های گوناگون زمینه کمک به شما را فراهم نمودیم. برای اطلاعات بیشتر بر روی همان کلمات کلیک نمایید.
سفارش پروژه شامل :

انجام پروپوزال

سفارش پایان نامه

سفارش پاورپوینت

سفارش انجام تحقیق دانشجویی در کلیه رشته ها

استخراج داده و اطلاعات شرکت ها از سازمان بورس

سفارش انجام تحلیل آماری لیزرل

سفارش انجام تحلیل آماری spss

سفارش انجام مقاله دانشجویی

چاپ مقالات

انجام پروژه متلب و دیگر تحلیل های آماری از قبیل آموس(amos), ایویوز و برون سپاری پروژه های دانشجویی دیگر از قبیل ترجمه انگلیسی و فارسی .

۱۲۳پروژه

 


Leave a Reply

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت