خدمات تجارت الکترونیک

  • ۰
75541032-300x150

خدمات تجارت الکترونیک

مقاله خدمات تجارت الکترونیک

 

این مقاله شامل موارد زیر می باشد:

مقدمه

بیان مساله

تاریخچه

خلاصه

نتیجه گیری

منابع

 

مقدمه
تجارت الکترونیک ( به انگلیسی Flectronic commerce ) فرآیند خرید و فروش یا تبادل محصولات خدمات و اطلاعات از طریق شبکه های کامپیوتری و اینترنت است .
امروزه کمتر کسی را می توان یافت که با واژه ی تجارت الکترونیک آشنا نباشد ، نشریات ، رادیو و تلویزیون بصورت روزانه ، موضوعاتی در رابطه با تجارت الکترونیک ، قشر و افراد و کارشناسان از زوایای متفاوت به بررسی آن می پردازند . استفاده از فناوری الکترونیکی در انجام امور بازرگانی پیشینه ای طولانی مدت دارد .
در مدت کوتاهی که از آغاز عمر تجارت الکترونیکی می گذرد رشد بی سابقه ای داشته و کشورها را از لحاظ اقتصادی ، فرهنگی ، اجتماعی پیشرفت داده است و بر اساس آثار محاسبه شده مؤسسات معتبر اقتصادی نیز پیش بینی شده است که گستره این فعالت تا سال ۲۰۱۰ به طور متوسط ۵۴ الی ۷۱ درصد رشد خواهد داشت و این نشان دهنده ی شتاب دار بودن این فناوری است .
تقریباً در هر بیست سال ، امکانات تجارت الکترونیک متناسب با توانایی های تکنولوژی اطلاعاتی آن عصر فراهم آمده است در حالی که ماشین های خودپرداز و کارت های اعتباری در عصر بیست ساله نخست به جریان افتاده در عصر دوم امکان استفاده از مبادله الکترونیکی داده ها و سیستم بانکی بین المللی فراهم شد اما در عصر سوم با توسعه اینترنت و کاربردهای تجاری آن تحولی اساسی در این روند ایجاد شده است ، به گونه ای که در روند تکاملی تجارت الکترونیکی می توان میان تجارت الکترونیکی سنتی و نوع اینترنتی آن تمایز محسوسی قائل شد . تجارت الکترونیکی در ایران بسیار نوپا و در مراحل اولیه است اما اهمیت فناوری اطلاعات باعث شده تا تدوین و اجرای قوانین و لوایح مورد نیاز در این عرصه همواره مد نظر مسؤلان ایران باشد .

۱۲۳projeh حامی دانشجویان و محققین گرامی.

با ما همراه باشید.

۱۷ صفحه

همچنین میتوانید سفارش پروژه های دانشجویی ذیل را به ما بسپارید. ما با داشتن مجریان متخصص در رشته های گوناگون زمینه کمک به شما را فراهم نمودیم. برای اطلاعات بیشتر بر روی همان کلمات کلیک نمایید.
سفارش پروژه شامل :

سفارش انجام تحلیل آماری لیزرل

سفارش انجام تحلیل آماری spss

سفارش انجام مقاله دانشجویی

سفارش و چاپ مقالات

سفارش انجام پروپوزال

سفارش پایان نامه مدیریت

سفارش انجام تخصصی پاورپوینت

سفارش انجام تحقیق دانشجویی در کلیه رشته ها

استخراج داده و اطلاعات شرکت ها از سازمان بورس

انجام پروژه متلب و دیگر تحلیل های آماری از قبیل آموس(amos), ایویوز و برون سپاری پروژه های دانشجویی دیگر از قبیل ترجمه انگلیسی و فارسی .

۱۲۳پروژه


Leave a Reply

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت