خطای انسان، عملیات لجستیکی و مهندسی فاکتور انسانی

  • ۰

خطای انسان، عملیات لجستیکی و مهندسی فاکتور انسانی

75541032-300x150

خطای انسان، عملیات لجستیکی و مهندسی فاکتورهای انسانی

چکیده:
کاهش خطای انسان و حوادث و افزایش ایمنی در هر کوشش مبتنی بر عوامل انسانی ، بالاترین اولویت رادارد . در نظر بعضی از مردم اصطلاح خطای انسان معنای ضمنی تقصیر یا سبب را به همراه دارد ، اما رهیافت ثمر بخش ترآن است که خطای انسان را صرفا رویدادی بدانیم که می توان درباره علت آن تحقیق کرد . تعریفهای بیشماری برای خطای انسان پیشنهاد شده است ، اما تعریف زیر جوهر بیشتر آنهاست/خطای انسان تصمیم یا رفتار نامناسب یا نامطلوب انسان است که کارائی ، ایمنی ویا عملکرد سیستم را کاهش میدهد یا بطور بالقوه می تواند دچار نقصان نماید . دراین میان نکته مهم اینست که لازم نیست عملی حتما تاثیری نامطلوب بر سیستم داشته باشد تا آنرا خطا بحساب آوریم ، خطایی که پیش از بروز حادثه تصحیح شود نیز بهر حال خطاست ، نکته مهم آنست که عمل مورد نظر باید توان بالقوه ای برای گذاشتن تاثیر سو بر معیارهای انسان یا سیستم داشته باشد .دیگر اینکه وقتی از خطای انسان سخن می گوییم باید کل سیستم را در نظر بگیریم و فقط راهبر را مقصر ندانیم .

گروه ۱۲۳ پروژه افتخار دارد که میزبان علمی شما دانشجویان و محققین دانشگاهی می باشد.
مقاله حاضر در زمینه موضوع می باشد که می توانید این فایل را در قالب فرمت word از منوی پرداخت زیر دانلود نمایید و در زمینه مورد مطالعه خود حداکثر بهره را داشته باشید.از این مقاله میتوانید در تکمیل پایان نامه و پروپزال و همچنین به عنوان کنفرانس و مقاله کلاسی و پاورپوینت نیز استفاده نمایید.
گروه ما سعی در رشد و تعالی نظام آموزش عالی دارد و از این رو کلیه مطالب که توسط محققین ما تنظیم شده اند را با قیمت نازل و کمتر از سایتهای دیگر قرار داده است.
همچنین در زمینه کلیه رشته ها و موضوعات مقالات متعددی می باشد که می توانید به راحتی آنرا در اختیار داشته باشید.
یک دو سه پروژه حامی دانشجویان و محققین گرامی.
با ما همراه باشید.
برای دانلود ایمیل خود را به دقت وارد نمایید. فایل این مقاله به ایمیل شما ارسال میگردد.

شما میتوانید سفارش پروژه دانشجویی ذیل را به ما بسپارید. ما با داشتن مجریان متخصص در رشته های گوناگون زمینه کمک به شما را فراهم نمودیم. برای اطلاعات بیشتر بر روی همان کلمات کلیک نمایید.
سفارش پروژه شامل :

سفارش پروپوزال

انجام پایان نامه

سفارش پاورپوینت دانشجویی

سفارش سفارش تحقیق دانشجویی در کلیه رشته ها

استخراج داده و اطلاعات شرکت ها از سازمان بورس

سفارش انجام تحلیل آماری لیزرل

سفارش انجام تحلیل آماری spss

سفارش انجام مقاله دانشجویی

چاپ مقالات

انجام پروژه متلب و دیگر تحلیل های آماری از قبیل آموس(amos), ایویوز و برون سپاری پروژه های دانشجویی دیگر از قبیل ترجمه انگلیسی و فارسی .

۱۲۳پروژه


Leave a Reply

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت