درجه بندی شرکتهای تبلیغاتی

  • ۰
images7-150x150

درجه بندی شرکتهای تبلیغاتی

75541032-300x150

درجه بندی شرکتهای تبلیغاتی

چکیده:
صنعت تبلیغات خصوصاً تبلیغات محیطی از ابزارهای جدید و جوانی می باشد , امروزه به منظور تاثیر و تغییر ادارک مخاطب از آن استفاده می نمایند. تبلیغات(محیطی) ابزاری ارتباطی است که ضمن جذب مخاطب، می کوشد با آگاهی از اصول و تکنیک های ارتباط موفق و استفاده بهینه از آنها وی را آگاه، تشویق و متقاعد سازد که از خدمات خاصی بهره مند گردد، یا از کالای مصرفی خاصی استفاده نماید . اما عملاً با گذشت حدود ۲۰ سال از پیدایش این صنعت نه تنها به زیبایی شهر تهران افزوده نگردیده است ، بلکه بدلیل عدم نظارت و کنترل مدیریتی اغتشاشات بصری، عدم توزیع درآمد منصفانه بین شرکتهای تبلیغاتی و ورود افراد بی تجربه را نیز در این صنعت به همراه داشته است، لذا هم اکنون زمان درست اندیشیدن و خوب گام برداشتن برای دگرگونی و تحول در صنعت تبلیغات خصوصاً تبلیغات محیطی است و باید با مدیریت تحول و مهندسی مجدد و بهره گیری از تکنیک هایی مانند درجه بندی ، ضمن ممیزی شرکتهای تبلیغاتی، ضعف ها، کاستی ها، نقاط قوت و تهدیدات محیطی و فرا محیطی را شناسایی نمود تا بتوان شرایط فعالیت شرکتهای تبلیغاتی را به عنوان مجری سازمان زیباسازی شهر تهران در بازارهای رقابتی بین المللی را نیز فراهم نمود. به منظور آشنایی با تکنیک درجه بندی (Grade) و علت پیشنهاد استفاده از این ابزار در کنترل و نظارت به نحوه عملکرد شرکتهای تبلیغاتی و اثرات مثبتی که این روش در بهبود و زیبایی منظر شهری و آرامش روحی و روانی برای شهروندان از یکسو و افزایش توانمندیها و تخصص و بهره گیری از نیروهای توانا و کارآمد از سوی دیگر، کارگروه درجه بندی ارائه گردید.

گروه ۱۲۳ پروژه افتخار دارد که میزبان علمی شما دانشجویان و محققین دانشگاهی می باشد.
مقاله حاضر در زمینه موضوع می باشد که می توانید این فایل را در قالب فرمت word از منوی پرداخت زیر دانلود نمایید و در زمینه مورد مطالعه خود حداکثر بهره را داشته باشید.از این مقاله میتوانید در تکمیل پایان نامه و پروپزال و همچنین به عنوان کنفرانس و مقاله کلاسی و پاورپوینت نیز استفاده نمایید.
گروه ما سعی در رشد و تعالی نظام آموزش عالی دارد و از این رو کلیه مطالب که توسط محققین ما تنظیم شده اند را با قیمت نازل و کمتر از سایتهای دیگر قرار داده است.
همچنین در زمینه کلیه رشته ها و موضوعات مقالات متعددی می باشد که می توانید به راحتی آنرا در اختیار داشته باشید.
یک دو سه پروژه حامی دانشجویان و محققین گرامی.
با ما همراه باشید.
برای دانلود ایمیل خود را به دقت وارد نمایید. فایل این مقاله به ایمیل شما ارسال میگردد.

شما میتوانید سفارش پروژه دانشجویی ذیل را به ما بسپارید. ما با داشتن مجریان متخصص در رشته های گوناگون زمینه کمک به شما را فراهم نمودیم. برای اطلاعات بیشتر بر روی همان کلمات کلیک نمایید.
سفارش پروژه شامل :

سفارش پروپوزال

انجام پایان نامه

سفارش پاورپوینت دانشجویی

سفارش سفارش تحقیق دانشجویی در کلیه رشته ها

استخراج داده و اطلاعات شرکت ها از سازمان بورس

سفارش انجام تحلیل آماری لیزرل

سفارش انجام تحلیل آماری spss

سفارش انجام مقاله دانشجویی

چاپ مقالات

انجام پروژه متلب و دیگر تحلیل های آماری از قبیل آموس(amos), ایویوز و برون سپاری پروژه های دانشجویی دیگر از قبیل ترجمه انگلیسی و فارسی .

۱۲۳پروژه


Leave a Reply

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت