روشهای کمی و کیفی سنجش خستگی و برنامه ریزی استراحت در کار

  • ۰

روشهای کمی و کیفی سنجش خستگی و برنامه ریزی استراحت در کار

75541032-300x150

روشهای کمی و کیفی سنجش خستگی و برنامه ریزی استراحت در کار

چکیده:
ارگونومی برای افزایش کارایی افراد و بهروری سیستمها به انسان به عنوان عامل اول توجه دارد. سنجش خستگی به دو روش کمی وکیفی انجام می گیرد .در این مقاله به مهمترین روشهای کاربردی سنجش خستگی اشاره می شود .شاخص های انرژی مصرفی ، ضربان قلب وحاصل ضرب ضربان قلب در فشار،تنش گرمایی از این جمله اند .در سنجش خستگی روانی وحالت بازدارندگی کار نیز آزمایشات تست هوشیاری ،تست توجه وتست عکس العمل وجود دارندکه در این مقاله نحوه محاسبه ضریب هوشیاری و نسبت خستگی توضیح داده می شود .برنامه ریزی استراحت با توجه به میزان انرژی مصرفی وفرمول پیشنهادی مارل واسپیتزر محاسبه می گردد.در روش کیفی سنجش خستگی از تست برگ استفاده می شود.نتایج این تست تا حدود زیادی قابل اعتماد می باشد .دراین مقاله بعضی ازروشهای فوق در مورد دو نوع خودروی نظامی ازمایش گردیده است و نتایج ان بیان شده است.

گروه ۱۲۳ پروژه افتخار دارد که میزبان علمی شما دانشجویان و محققین دانشگاهی می باشد.
مقاله حاضر در زمینه موضوع می باشد که می توانید این فایل را در قالب فرمت word از منوی پرداخت زیر دانلود نمایید و در زمینه مورد مطالعه خود حداکثر بهره را داشته باشید.از این مقاله میتوانید در تکمیل پایان نامه و پروپزال و همچنین به عنوان کنفرانس و مقاله کلاسی و پاورپوینت نیز استفاده نمایید.
گروه ما سعی در رشد و تعالی نظام آموزش عالی دارد و از این رو کلیه مطالب که توسط محققین ما تنظیم شده اند را با قیمت نازل و کمتر از سایتهای دیگر قرار داده است.
همچنین در زمینه کلیه رشته ها و موضوعات مقالات متعددی می باشد که می توانید به راحتی آنرا در اختیار داشته باشید.
یک دو سه پروژه حامی دانشجویان و محققین گرامی.
با ما همراه باشید.
برای دانلود ایمیل خود را به دقت وارد نمایید. فایل این مقاله به ایمیل شما ارسال میگردد.

شما میتوانید سفارش پروژه دانشجویی ذیل را به ما بسپارید. ما با داشتن مجریان متخصص در رشته های گوناگون زمینه کمک به شما را فراهم نمودیم. برای اطلاعات بیشتر بر روی همان کلمات کلیک نمایید.
سفارش پروژه شامل :

سفارش پروپوزال

انجام پایان نامه

سفارش پاورپوینت دانشجویی

سفارش سفارش تحقیق دانشجویی در کلیه رشته ها

استخراج داده و اطلاعات شرکت ها از سازمان بورس

سفارش انجام تحلیل آماری لیزرل

سفارش انجام تحلیل آماری spss

سفارش انجام مقاله دانشجویی

چاپ مقالات

انجام پروژه متلب و دیگر تحلیل های آماری از قبیل آموس(amos), ایویوز و برون سپاری پروژه های دانشجویی دیگر از قبیل ترجمه انگلیسی و فارسی .

۱۲۳پروژه


Leave a Reply

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت