فرهنگ در بازاریابی

  • ۰
images7-150x150

فرهنگ در بازاریابی

75541032-300x150

فرهنگ در بازاریابی

چکیده:

برخی اندیشمندان سده ی نوزدهم میلادی ، به ویژه فلاسفه و جامعه شناسانی مانند کانت ، و مارکس بر آن بودند که با گذشت زمان و تحول جامعه های بشری ، نقش و تاثیر فرهنگ های مختلف مانند دین ، قومیت و ملیت در زندگی اجتماعی کم رنگ شده و یک جامعه ی جهانی ، بدون تمایز و شکاف های اجتماعی – فرهنگی شکل خواهد گرفت. اعضای جامعه ی آرمانی این گونه دانشمندان و نظریه پردازان که شکل گیری آن را گریز ناپذیر می دانستند . انسان هایی بودند که در درجه ی نخست به واسطه ی انسان بودن و داشتن علاقه ها و مسائل مشترک جهانی هویت می یافتند . نه بر پایه ی خاستگاهها و ویژگی های فرهنگی . این گونه پیش بینی های خوش بینانه به میزان اندکی واقعیت یافته است اما این فقط یک روی سکه است . بر خلاف پیش بینی های اشاره شده در دهه های پایانی قرن بیستم ، جهان شاهد برجسته شدن فرهنگ بوده است . پایان جنگ سرد و افول سیاست طبقاتی نیز این فرایند را شتاب بخشیده است و این برجستگی فزاینده بیشتر جوامع جهان را کم و بیش در بر گرفته است و به کشور یا منطقه ی خاصی محدود نمی شود . و از آنجا که بازاریابی نیز فعالیتی است که بدون توجه به فرهنگ و آشنایی با آن امکان انجام ان نیست ، در این پژوهش سعی شده است با مروری بر عنصرهای تشکیل دهنده فرهنگ و اجزای خرده فرهنگ به بررسی نقش آن در بازاریابی بپردازیم
فرمت فایل مقاله:WORD

تعداد صفحات:۶۰

گروه ۱۲۳ پروژه افتخار دارد که میزبان علمی شما دانشجویان و محققین دانشگاهی می باشد.
مقاله حاضر در زمینه موضوع می باشد که می توانید این فایل را در قالب فرمت word از منوی پرداخت زیر دانلود نمایید و در زمینه مورد مطالعه خود حداکثر بهره را داشته باشید.از این مقاله میتوانید در تکمیل پایان نامه و پروپزال و همچنین به عنوان کنفرانس و مقاله کلاسی و پاورپوینت نیز استفاده نمایید.
گروه ما سعی در رشد و تعالی نظام آموزش عالی دارد و از این رو کلیه مطالب که توسط محققین ما تنظیم شده اند را با قیمت نازل و کمتر از سایتهای دیگر قرار داده است.
همچنین در زمینه کلیه رشته ها و موضوعات مقالات متعددی می باشد که می توانید به راحتی آنرا در اختیار داشته باشید.
یک دو سه پروژه حامی دانشجویان و محققین گرامی.
با ما همراه باشید.
برای دانلود ایمیل خود را به دقت وارد نمایید. فایل این مقاله به ایمیل شما ارسال میگردد.

شما میتوانید سفارش پروژه دانشجویی ذیل را به ما بسپارید. ما با داشتن مجریان متخصص در رشته های گوناگون زمینه کمک به شما را فراهم نمودیم. برای اطلاعات بیشتر بر روی همان کلمات کلیک نمایید.
سفارش پروژه شامل :

انجام پروپوزال

سفارش پایان نامه

سفارش پاورپوینت

سفارش انجام تحقیق دانشجویی در کلیه رشته ها

استخراج داده و اطلاعات شرکت ها از سازمان بورس

سفارش انجام تحلیل آماری لیزرل

سفارش انجام تحلیل آماری spss

سفارش انجام مقاله دانشجویی

چاپ مقالات

انجام پروژه متلب و دیگر تحلیل های آماری از قبیل آموس(amos), ایویوز و برون سپاری پروژه های دانشجویی دیگر از قبیل ترجمه انگلیسی و فارسی .

۱۲۳پروژه


Leave a Reply

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت