مدیریت ریسک در راه آهن با استفاده از تکنیک FMEA و AHP فازی

  • ۰
images7-150x150

مدیریت ریسک در راه آهن با استفاده از تکنیک FMEA و AHP فازی

75541032-300x150

مدیریت ریسک در راه آهن با استفاده از تکنیک FMEA و AHP فازی

چکیده:

سیستم مدیریت ایمنی راه آهن یک ابزار مناسب مدیریتی برای ایجاد یک بستر و راه رسیدن به عملیات ایمن راه آهن است. این سیستم پایه های ایمنی حرکت و ترافیک قطارها را در برابر خطرات احتمالی مستحکمتر می کند. حالت شکست و تجزیه و تحلیل اثرات آن (FMEA) به عنوان یکی از قویترین ابزارهای تجزیه و تحلیل فرایند ایمنی تجهیزات علائم الکتریکی و آلات ناقله به ویژه در هنگام ارزیابی سیستم های پیچیده در راه آهن محسوب می شود. مقاله حاضر سعی بر آن دارد تا ضمن رفع کاستی های مدل FMEA سنتی این مدل را در فضای فازی و با استفاده از فرایند سلسله مراتبی AHP در شبکه راه آهن شرق ایران توسعه دهد که در صورت اجرایی شدن به طور قابل توجهی هزینه های مربوط به تعمیرات و نگهداری و نیز خطرات و سوانح ناشی از عملکرد نادرست سیستم حمل و نقل ریلی کاسته خواهد شد.

گروه ۱۲۳ پروژه افتخار دارد که میزبان علمی شما دانشجویان و محققین دانشگاهی می باشد.
مقاله حاضر در زمینه موضوع می باشد که می توانید این فایل را در قالب فرمت word از منوی پرداخت زیر دانلود نمایید و در زمینه مورد مطالعه خود حداکثر بهره را داشته باشید.از این مقاله میتوانید در تکمیل پایان نامه و پروپزال و همچنین به عنوان کنفرانس و مقاله کلاسی و پاورپوینت نیز استفاده نمایید.
گروه ما سعی در رشد و تعالی نظام آموزش عالی دارد و از این رو کلیه مطالب که توسط محققین ما تنظیم شده اند را با قیمت نازل و کمتر از سایتهای دیگر قرار داده است.
همچنین در زمینه کلیه رشته ها و موضوعات مقالات متعددی می باشد که می توانید به راحتی آنرا در اختیار داشته باشید.
یک دو سه پروژه حامی دانشجویان و محققین گرامی.
با ما همراه باشید.
برای دانلود ایمیل خود را به دقت وارد نمایید. فایل این مقاله به ایمیل شما ارسال میگردد.

شما میتوانید سفارش پروژه دانشجویی ذیل را به ما بسپارید. ما با داشتن مجریان متخصص در رشته های گوناگون زمینه کمک به شما را فراهم نمودیم. برای اطلاعات بیشتر بر روی همان کلمات کلیک نمایید.
سفارش پروژه شامل :

سفارش پروپوزال

انجام پایان نامه

سفارش پاورپوینت دانشجویی

سفارش سفارش تحقیق دانشجویی در کلیه رشته ها

استخراج داده و اطلاعات شرکت ها از سازمان بورس

سفارش انجام تحلیل آماری لیزرل

سفارش انجام تحلیل آماری spss

سفارش انجام مقاله دانشجویی

چاپ مقالات

انجام پروژه متلب و دیگر تحلیل های آماری از قبیل آموس(amos), ایویوز و برون سپاری پروژه های دانشجویی دیگر از قبیل ترجمه انگلیسی و فارسی .

۱۲۳پروژه


Leave a Reply

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت