مقاله بانکداری الکترونیکی

  • ۰
75541032-300x150

مقاله بانکداری الکترونیکی

مقاله بانکداری الکترونیکی

مقاله حاضر در مورد مقاله بانکداری الکترونیکی می باشد که شامل مقدمه، بیان مسئله، ضرورت و اهمیت تحقیق، پیشینه تحقیق، سوابق، نتیجه گیری و … می باشد. از این مقاله در ارایه کلاسی و حتی جهت چاپ در مجلات می توانید استفاده نمایید. قسمتی از مقاله در زیر به تشریح آمده است.برای دریافت مقاله از قسمت خرید نسبت به دانلود ان اقدام نمایید. ۱۳صفحه

 

مقدمه:
تعریف بانکداری الکترونیکی از زبان بنکرز انلاین:مجموعه ای از فرآیندهای صورت گرفته ازسوی مشتریان در جهت انجام فعالیت های بانکی بدون وجود شعب فیزیکی بانکها می باشد:اهمیت آن:می توان آن را از دو جنبه ی مشتریان و موسسات مورد بررسی قرار داد.از جنبه مشتریان می توان به صرفه جویی در هزینه ها اشاره کرد و از جنبه موسسات می توان به حفظ مشتریان علیرغم تغییرات مکانی بانکها اشاره کرد.همچنین جلوگیری از اختلاس یکی دیگر از مزایای مهم آن است.
تعریف پول الکترونیکی از زبان تیمرز:روش پیشرفته انجام کسب و کارکه نیاز سازمان ها,تجارو مشتریان را مورد نظر قرار می دهد.در این روش جدید,ضمن کاهش هزینه ها,کیفیت محصول و سرعت تحویل کالاها افزایش می یابد.اهمیت آن:گسترش فزاینده استفاده از از پول الکترونیکی,پیامدهای تجاری,اقتصادی,اجتماعی قابل ملاحظه ای به همراه دارد,از نظر اقتصادی مهم ترین آثار گسترش استفاده از پول الکترونیکی برروی عرضه پول,سیاست های پولی و بانک مرکزی ایجاد می شود.
تجارت الکترونیکی از زبان آنیتا روزن: به مفهوم انجام فعالیت های تجاری وسیع در زمینه کالاها و خدمات به صورت آنلاین می باشد.اهمیت آن:تجارت الکترونیکی باعث توسعه و ترقی صنعت توریسم در کشورهای در حال توسعه به بازارهای جهانی آسان می سازد.به واحدهای اقتصادی-خدمات رسانی در کشورهای در حال توسعه با ایجاد بسترهای مناسب برای عملکرد کارا و خدمات دهی مستقیم به مشتریان در سطح جهانی کمک می کند و…

یک دو سه پروژه حامی دانشجویان ومحققین گرامی.

با ما همراه باشید.

۱۳ صفحه

همچنین میتوانید سفارش انجام پروژه های دانشجویی ذیل را به ما بسپارید. ما با داشتن مجریان متخصص در رشته های گوناگون زمینه کمک به شما را فراهم نمودیم. برای اطلاعات بیشتر بر روی همان کلمات کلیک نمایید.
انجام پروژه شامل : سفارش انجام تحلیل آماری لیزرل – سفارش تحلیل آماری spssانجام مقاله دانشجویی – سفارش و چاپ مقالات – سفارش انجام پروپوزالسفارش پایان نامهسفارش پاورپوینت – سفارش انجام تحقیق دانشجویی در کلیه رشته ها – استخراج داده های آماری واقعی از سازمان بورس – انجام پروژه متلب و دیگر تحلیل های آماری از قبیل آموس(amos), ایویوز و انجام پروژه های دانشجویی دیگر.


Leave a Reply

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت