مقاله خطرات و عوارض ناشی از امواج تلفن همراه

  • ۰
75541032-300x150

مقاله خطرات و عوارض ناشی از امواج تلفن همراه

مقاله خطرات و عوارض ناشی از امواج تلفن همراه

مقاله حاضر در مورد خطرات و عوارض ناشی از امواج تلفن همراه می باشد که شامل مقدمه، بیان مسئله، ضرورت و اهمیت تحقیق، پیشینه تحقیق، سوابق، نتیجه گیری و … می باشد. از این مقاله در ارایه کلاسی و حتی جهت چاپ در مجلات می توانید استفاده نمایید. قسمتی از مقاله در زیر به تشریح آمده است.برای دریافت مقاله از قسمت خرید نسبت به دانلود ان اقدام نمایید. ۱۰صفحه

مقدمه

آیا می دانید؟
تا ۶۰% از تشعشعی که از یک تلفن همراه معمولی ساطع می شود بوسیله سر صاحب تلفن جذب می شود و این میزان تشعشع برای گرم کردن بدن کافی است.
چندین آزمایش که توسط گروه های مختلف که با یکدیگر ارتباطی نداشته اند، انجام شده است. و این آزمایشها ثابت کرده اند که تشعشع ساطع شده از گوشی تلفن همراه تا چهار برابر تشعشع ساطع شده از آنتن تلفن است.
مطالعات اخیر نشان می دهد میزان تشعشع مضر که باعث عوارض جدی می شوند کمتر از استانداردهای تلفن همراه هستند.
کارخانجات سازنده تلفن همراه می توانند تلفن هایی با تشعشع بسیار کمتر از این بسازند اما آنها به انجام این کار بی میل هستند چون باید از قسمتی از سود خود صرف نظر کنند.
حدود ۵۰ میلیون نفر در کشور تلفن همراه دارند که بیش از ۹۰ درصد آن به صورت قاچاق وارد کشور می‌شود، بنابراین هیچ اطمینانی از استاندارد بودن آنها وجود ندارد و صد البته کسی هم نسبت به عواقب امواج غیراستاندارد آنها اطلاعی ندارد
همچنین آزمایشگاه سنجش استاندارد گوشی موبایل در مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک تاسیس شده تا تولیدکنندگان داخلی گوشی تلفن همراه از طریق این مرکز، استاندارد بودن گوشی تولیدی خود را در معرض آزمایش قراردهند
طبیعی است گوشی‌هایی که به طور رسمی وارد کشور می‌شوند در آزمایشگاه‌های تایید نمونه مورد تست و آزمایش از لحاظ تشعشعات مضر و دیگر موارد امنیتی برای سلامتی کاربران قرار می‌گیرد، اما اگر این محموله‌ها از دیگر مبادی به غیر از گمرک وارد شود، دیگر هیچ آزمایشی روی آنها انجام نمی‌شود طبق آمارهای اعلام شده از سوی مسوولان بیش از ۹۰ درصد گوشی‌های موبایل به صورت قاچاق و غیرقانونی وارد کشور می‌شوند و به طور قطع مورد ارزیابی استاندارد قرار نمی‌گیرد.

۱۲۳projeh حامی دانشجویان و محققین گرامی

با ما همراه باشید.

۱۰صفحه

همچنین میتوانید سفارش انجام پروژه های دانشجویی ذیل را به ما بسپارید. ما با داشتن مجریان متخصص در رشته های گوناگون زمینه کمک به شما را فراهم نمودیم. برای اطلاعات بیشتر بر روی همان کلمات کلیک نمایید.
انجام پروژه شامل : سفارش انجام تحلیل آماری لیزرل

سفارش تحلیل آماری spss

انجام مقاله دانشجویی

سفارش و چاپ مقالات

سفارش انجام پروپوزال

سفارش پایان نامه

سفارش پاورپوینت

سفارش انجام تحقیق دانشجویی در کلیه رشته ها

استخراج اطلاعات شرکت ها از سازمان بورس

انجام پروژه متلب و دیگر تحلیل های آماری از قبیل آموس(amos), ایویوز و انجام پروژه های دانشجویی دیگر.


Leave a Reply

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت