مقاله رابطه چشم انداز و توسعه تکنولوژی در سطح کشورهای عربستان و امارات متحده

  • ۰
مقاله رابطه چشم انداز و توسعه تکنولوژی در سطح کشورهای عربستان و امارات متحده

مقاله رابطه چشم انداز و توسعه تکنولوژی در سطح کشورهای عربستان و امارات متحده

75541032-300x150

رابطه چشم انداز و توسعه تکنولوژی در سطح کشورهای عربستان و امارات متحده

چکیده

امروزه توسعه یافتگی و برخورداری از قدرت اقتصادی و سیاسی روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می کند، به طوری که تبدیل شدن به یک کشور توسعه یافته و قدرتمند به لحاظ اقتصادی، اجتماعی و سیاسی از جمله اهداف برتر همه کشورها است . در راستای تحقق این اهداف برنامه ریزی و طراحی استراتژی های بلند مدت نقش راهبرانه ای را ایفا می کند. بر این اساس دراغلب کشورها چشم اندازی بلند مدت جهت ارائه تصویری از آینده مطلوب کشور به منظور هموار ساختن مسیر توسعه اقتصادی – اجتماعی و تعامل با جریان های منطقه ای و جهانی تهیه می شود. هر کشور پس از طراحی اهداف بلندمدت خود تمام امکانات، منابع و انرژی های خود را در راستای نیل به این اهداف تجمیع و متمرکز می سازد. چنانچه اهداف آرمانی بلند مدت به درستی طراحی نشود، نیروها و منابع کشور به هدر خواهد رفت. درمتن پیش رو به اختصار اهداف آرمانی برنامه های چشم انداز دو کشور عربستان ، امارات برگرفته از گزارش های مفصل کمیته پژوهشی مرکز تحقیقات استراتژیک آورده شده است تا با تجربه این کشورها که از لحاظ اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی با کشور ما شباهت دارند بیشتر آشنا شویم. لازم به ذکر است که دیگر کشورهای عربی سرعت زیادی در بحث پیشرفت تکنولوژی دارند اما به اختصار در این مقاله تنها در مورد دو کشور فوق الذکر توضیحاتی خواهیم داشت.

همچنین شما میتوانید سفارش پروژه های دانشجویی ذیل را به ما بسپارید. ما با داشتن مجریان متخصص در رشته های گوناگون زمینه کمک به شما را فراهم نمودیم. برای اطلاعات بیشتر بر روی همان کلمات کلیک نمایید.
سفارش پروژه شامل :

انجام پروپوزال کارشناسی ارشد

سفارش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

انجام پاورپوینت تخصصی

انجام تحقیقات دانشجویی در کلیه رشته ها

استخراج داده های آماری از سازمان بورس و یا استخراج اطلاعات واقعی شرکت ها از سازمان بورس

انجام تحلیل آماری فصل ۴ پایان نامه

تحلیل آماری spss

سفارش انجام مقالات دانشجویی

سفارش و چاپ مقالات

سفارش انجام پروژه متلب و دیگر تحلیل های آماری آموس(amos), ایویوز و انجام پروژه دانشجویی دیگر.

از این مقاله میتوانید در تکمیل پایان نامه و پروپزال و همچنین به عنوان کنفرانس و مقاله کلاسی و پاورپوینت نیز استفاده نمایید.
یک دو سه پروژه حامی دانش جویان و محققین گرامی.
با ما همراه باشید.

۲۹ صفحه


Leave a Reply

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت