مقاله ساختار سازمانی و سیستم های مدیریت

  • ۰
مقاله ساختار سازمانی و سیستم های مدیریت

مقاله ساختار سازمانی و سیستم های مدیریت

75541032-300x150

ساختار سازمانی و سیستم های مدیریت

چکیده
دنیای امروز پر از پیچیدگی هایی است که سازمانها را در زمینه رشد و تعالی با مشکلات عدیده ای رو به رو ساخته است و مدیران را بعنوان برنامه ریزان، سازماندهندگان و رهبران قافله بشریت با چالشهای فراوان روبه رو کرده است. در جامعه ما بدلیل مشکلات و محدودیتهای خاص، این مشکل نمایانتر است. صنعت کنونی ما نشان دهنده بضاعت کم سازمان ها در مقابله با مسائل و مشکالت سازمانی میباشد. در این بین نقش ساختار سازمانی، بعنوان دو عامل مهم تأثیرگذار بر بهره وری و اثربخشدی حائز اهمیت بوده و بر بالندگی سازمان، افزایش کیفیت تولیدات و خدمات، موفقیت در رقابت، افزایش انگیزش کارکنان، رضایت شغلی، کاهش هزینه ها، ضایعات و اتلاف منابع و تنوع تولیدات اثر داشته و مشوق عملگرایی است، به همین جهت نیازمند بررسی و مطالعده بیشتری است (شدوقی و مرتضوی،۱۳۹۱(.
به سبب پیچیدگی مسائل و مشکلات، نیاز به سیستم های مدیریت و آمار و ارقام در تصمیم گیریهای مدیریت بیش از هر زمان دیگر احساس میشود. ابزارهای صحیح و جامع مدیریت چنانچه به موقع در اختیار مدیران قرار گیرد، خطر اتخاذ تصمیمات نادرست را به حداقل خواهد رساند. برای تأمین چنین ساختاری، امروزه از دانش مدیریت استفاده میشود و سیستمهای اطلاعات مدیریت در این راستا کاربرد گسترده تری یافته اند. یک سیستم مدیریت نوعی سیستم اطلاعاتی موجود در سطح مدیریت یک سازمان است که در وظایف برنامه ریزی، کنترل و تصمیم گیری با فراهم آوردن گزارشهای خلاصه و ویژه، مدیران را یاری میرساند…

همچنین شما میتوانید سفارش پروژه های دانشجویی ذیل را به ما بسپارید. ما با داشتن مجریان متخصص در رشته های گوناگون زمینه کمک به شما را فراهم نمودیم. برای اطلاعات بیشتر بر روی همان کلمات کلیک نمایید.
سفارش پروژه شامل :

انجام پروپوزال کارشناسی ارشد

سفارش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

انجام پاورپوینت تخصصی

انجام تحقیقات دانشجویی در کلیه رشته ها

استخراج داده های آماری از سازمان بورس و یا استخراج اطلاعات واقعی شرکت ها از سازمان بورس

انجام تحلیل آماری فصل ۴ پایان نامه

تحلیل آماری spss

سفارش انجام مقالات دانشجویی

سفارش و چاپ مقالات

سفارش انجام پروژه متلب و دیگر تحلیل های آماری آموس(amos), ایویوز و انجام پروژه دانشجویی دیگر.

از این مقاله می توانید جهت چاپ در ژورنال ها و استفاده در پایان نامه و مقاله و پاورپوینت و حتی به عنوان ارایه کلاسی استفاده نمایید.

یک دو سه پروژه حامی دانش جویان و محققین.

با ما همراه باشید.

برای دانلود به قسمت خرید در بالای صفحه مراجعه نمایید.


Leave a Reply

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت