مقاله معیارها و سیاست های برون سپاری در شرکت های دانش بنیان

  • ۰
مقاله معیارها و سیاست های برون سپاری در شرکت های دانش بنیان

مقاله معیارها و سیاست های برون سپاری در شرکت های دانش بنیان

75541032-300x150

معیارها و سیاست های برون سپاری در شرکت های دانش بنیان

مقدمه
در تحقیق حاضر معیارها و سیاست ها در برون سپاری فعالیت ها در شرکت های دانش بنیان مورد بررسی قرار می گیرد. در ابتدا بایستی مفهوم برون سپاری را تعریف نمود و بعد از آن معیار ها و سیاست های برون سپاری را به صورت مختصر توضیح داد و در آخر شرکت های دانش بنیان را تعریف نمود. بعد از شناخت کلی در رابطه با موضوعات اصلی باید دید که آیا شرکت ها می توانند بخشی از کار خود نظیر کار طراحی و تحقیق وتوسعه خود را برون سپاری کنند؟ اگر می توانند این کار چه مزایا و ریسکی دارد؛ و سوال دوم اینکه یک شرکت دانش بنیان بهتر است تولید آن چیزی که طراحی می کند وتوسعه می دهد را برون سپاری کند یا خودش تولیدکند؟ این کار چه مزایا و معایبی دارد.
تعریف برون سپاری :
پیتر دراکر در ارتباط با برون سپاری و آثار آن می گوید : “چنین امری در واقع در حکم تحولی بنیادین در ساختار سازمان های جهان فرداست”. این بدان معناست که دیگر الزامی نیست که سازمان های بزرگ به تشکیلاتی بدل شوند که تعداد زیادی افراد را در استخدام خود داشته باشند. این قبیل سازمانها به تشکیلاتی تبدیل می شوند که به درآمدهای عالی و بهره وری بالا دست پیدا می کنند، زیرا تنها بر فعالیت هایی تمرکز می کنند که برای آنها مأموریت یافته اند.واگذاری انجام فرایند‌ها یا فعالیت‌های داخلی یک کسب و کار به یک تأمین کننده خارجی تحت قراردادی مشخص است. هنگامی که یک سازمان برخی از فعالیت‌ها یا فرایندهای کسب و کار خود را به عرضه‌کننده‌ای در بیرون از شرکت یا سازمان خود بسپارد این عمل را برون‌سپاری می‌نامند. در بسیاری موارد در برون‌سپاری، حق تصمیم‌گیری و عوامل تولید هم به سازمان دیگر واگذار می‌شود.

همچنین شما میتوانید سفارش پروژه های دانشجویی ذیل را به ما بسپارید. ما با داشتن مجریان متخصص در رشته های گوناگون زمینه کمک به شما را فراهم نمودیم. برای اطلاعات بیشتر بر روی همان کلمات کلیک نمایید.
سفارش پروژه شامل :

انجام پروپوزال کارشناسی ارشد

سفارش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

انجام پاورپوینت تخصصی

انجام تحقیقات دانشجویی در کلیه رشته ها

استخراج داده های آماری از سازمان بورس و یا استخراج اطلاعات واقعی شرکت ها از سازمان بورس

انجام تحلیل آماری فصل ۴ پایان نامه

تحلیل آماری spss

سفارش انجام مقالات دانشجویی

سفارش و چاپ مقالات

سفارش انجام پروژه متلب و دیگر تحلیل های آماری آموس(amos), ایویوز و انجام پروژه دانشجویی دیگر.

از این مقاله میتوانید در تکمیل پایان نامه و پروپزال و همچنین به عنوان کنفرانس و مقاله کلاسی و پاورپوینت نیز استفاده نمایید.
یک دو سه پروژه حامی دانش جویان و محققین گرامی.
با ما همراه باشید.


Leave a Reply

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت