مقررات سازمان ملل بهترین الگو برای تدوین مقررات حمل کالاهای خطرناک

  • ۰
images7-150x150

مقررات سازمان ملل بهترین الگو برای تدوین مقررات حمل کالاهای خطرناک

75541032-300x150

مقررات سازمان ملل بهترین الگو برای تدوین مقررات حمل کالاهای خطرناک

چکیده:
“اکثر کالاهای خطرناک قابل حمل و جابجایی هستند بشرط آنکه کلیه الزامات ایمنی رعایت گردد.”برای دستیابی به سطح استاندارد ایمنی درحمل کالاهای خطرناک پیشنهاداتی از سوی کارشناسان کمیته تخصصی شورای اجتماعی واقتصادی سازمان ملل خطاب به دولتها و سازمانهای بین المللی تنظیم گردیده است. این کمیته درسال ۱۹۹۹ با افزایش اختیارات خود اقدام به انتشار مقرراتی نمود که در زمینه های مختلف از قبیل حمل ونقل،ایمنی محل کار، ایمنی مصرف کننده، حفظ محیط زیست و …. قابل استفاده می باشد. هدف این کمیته از انتشار مقررات در زمینه حمل کالاهای خطرناک ارائه طرحی است که باعث ایجاد هماهنگی بین کلیه مقررات داخلی و بین المللی گرد د، لذا انتظار می رود که دولتها و کلیه سازمانهای مرتبط با حمل کالاهای خطرناک به هنگام تدوین یا تجدید نظر د ر مقررات داخلی خود از اصول و فرمت این قانون تبعیت نمایند و در چارچوب تعیین شده اقدام نمایند.از آنجا که مقررات سازمان ملل در بین کلیه مقررات بین المللی حمل و نقل کالاهای خطرناک از جایگاه ویژه ای برخوردار است در مقاله حاضر به معرفی فعالیتهای این کمیته و نیز چکیده موضوعی مقررات آن می پردازیم.

گروه ۱۲۳ پروژه افتخار دارد که میزبان علمی شما دانشجویان و محققین دانشگاهی می باشد.
مقاله حاضر در زمینه موضوع می باشد که می توانید این فایل را در قالب فرمت word از منوی پرداخت زیر دانلود نمایید و در زمینه مورد مطالعه خود حداکثر بهره را داشته باشید.از این مقاله میتوانید در تکمیل پایان نامه و پروپزال و همچنین به عنوان کنفرانس و مقاله کلاسی و پاورپوینت نیز استفاده نمایید.
گروه ما سعی در رشد و تعالی نظام آموزش عالی دارد و از این رو کلیه مطالب که توسط محققین ما تنظیم شده اند را با قیمت نازل و کمتر از سایتهای دیگر قرار داده است.
همچنین در زمینه کلیه رشته ها و موضوعات مقالات متعددی می باشد که می توانید به راحتی آنرا در اختیار داشته باشید.

شما میتوانید سفارش پروژه دانشجویی ذیل را به ما بسپارید. ما با داشتن مجریان متخصص در رشته های گوناگون زمینه کمک به شما را فراهم نمودیم. برای اطلاعات بیشتر بر روی همان کلمات کلیک نمایید.
سفارش پروژه شامل :

انجام پروپوزال

سفارش پایان نامه

سفارش پاورپوینت

سفارش انجام تحقیق دانشجویی در کلیه رشته ها

استخراج داده و اطلاعات شرکت ها از سازمان بورس

سفارش انجام تحلیل آماری لیزرل

سفارش انجام تحلیل آماری spss

سفارش انجام مقاله دانشجویی

چاپ مقالات

انجام پروژه متلب و دیگر تحلیل های آماری از قبیل آموس(amos), ایویوز و برون سپاری پروژه های دانشجویی دیگر از قبیل ترجمه انگلیسی و فارسی .

۱۲۳پروژه

یک دو سه پروژه حامی دانشجویان و محققین گرامی.
با ما همراه باشید.
برای دانلود ایمیل خود را به دقت وارد نمایید. فایل این مقاله به ایمیل شما ارسال میگردد.


Leave a Reply

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت