پاورپوینت (اسلاید) با موضوع برنامه ریزی استراتژیک بازاریابی

  • ۰
images7-150x150

پاورپوینت (اسلاید) با موضوع برنامه ریزی استراتژیک بازاریابی

75541032-300x150

پاورپوینت (اسلاید) با موضوع برنامه ریزی استراتژیک بازاریابی

چکیده:

در زمانی که برای یک سیستم (مانند یک شرکت ) هدفی مشخص نشود، آن سیستم نمی داند که کجا می خواهد برود و اگر هدف مشخص شود ولی برنامه ریزی نشود در این صورت آن سیستم نمی داند چگونه به آن هدف برسد . بنابراین هر سیستمی که خواهان موفقیت است باید اهدافی مشخص داشته باشد و نحوه و زمان (برنامه) رسیدن به آن اهداف را نیز تعیین نماید تا بر اساس برنامه تهیه شده بسوی اهداف مورد نظر به پیش رود و همواره ناظر بر حرکت خود باشد تا انحرافات احتمالی را شناسایی و تعدیل کند. در دنیای امروز که شاهد تغییرات و تحولات شگرف در زمینه های مختلف هستیم، محیط با تلاطم و عدم اطمینان زیادی مواجه است و رقابت شدت زیادی پیدا کرده، سیستم های سازمانی در راستای کسب موفقیت در میدان رقابت باید از نوعی برنامه ریزی بهره گیرند که آینده نگر و محیط گرا باشد بطوریکه ضمن شناسایی عوامل و تحولات محیطی، در یک افق زمانی بلندمدت تأثیر آنها بر سازمان و نحوه تعامل سازمان با آنها رامشخص کند . مطالبی که در این مجموعه آورده شده است برنامه ریزی استراتژیک کلان شرکت فلسفه وجودی شرکت شناسایی واحدهای خودگردان شرکت برنامه های ورود به فعالیت جدید مدیریت فرایند بازاریابی و برنامه ریزی بازاریابی فرایند بازاریابی ماهیت و محتوای برنامه بازاریابی مطالعه موردی ایران خودرو و مطالب متنوع دیگر

فرمت فایل مقاله:WORD

تعداد صفحات:103

گروه 123 پروژه افتخار دارد که میزبان علمی شما دانشجویان و محققین دانشگاهی می باشد.
مقاله حاضر در زمینه موضوع می باشد که می توانید این فایل را در قالب فرمت word از منوی پرداخت زیر دانلود نمایید و در زمینه مورد مطالعه خود حداکثر بهره را داشته باشید.از این مقاله میتوانید در تکمیل پایان نامه و پروپزال و همچنین به عنوان کنفرانس و مقاله کلاسی و پاورپوینت نیز استفاده نمایید.
گروه ما سعی در رشد و تعالی نظام آموزش عالی دارد و از این رو کلیه مطالب که توسط محققین ما تنظیم شده اند را با قیمت نازل و کمتر از سایتهای دیگر قرار داده است.
همچنین در زمینه کلیه رشته ها و موضوعات مقالات متعددی می باشد که می توانید به راحتی آنرا در اختیار داشته باشید.
یک دو سه پروژه حامی دانشجویان و محققین گرامی.
با ما همراه باشید.
برای دانلود ایمیل خود را به دقت وارد نمایید. فایل این مقاله به ایمیل شما ارسال میگردد.


Leave a Reply

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت