پاورپوینت (اسلاید) با موضوع تحقیقات بازاریابی و سیستم های اطلاعاتی بازاریابی

  • ۰
images7-150x150

پاورپوینت (اسلاید) با موضوع تحقیقات بازاریابی و سیستم های اطلاعاتی بازاریابی

75541032-300x150

پاورپوینت (اسلاید) با موضوع تحقیقات بازاریابی و سیستم های اطلاعاتی بازاریابی

چکیده:

کیفیت تصمیمات بازاریابی به اطلاعاتی بستگی دارد که در دسترس مدیر بازاریابیست .اولین وظیفه تحقیقات بازاریابی ارائه اطلاعاتی برای تصمیم گیری است.آن مدیر بازاریابی که نمیداند چگونه تحقیقات بازاریابی را ارزیابی کند مانند مدیر شرکتی است که از درک سود و زیان ناتوان باشد لذا اهمیت تحقیقات بازار یابی در چند دهه گذشته به سرعت افزایش یافته است نقشی که تحقیقات بازاریابی در سازمانها داردوهمچنین اهمیتی که سازمانهابه این نقش میدهند ، در سازمانهای مختلف متفاوت است . برخی از این سازمانها تحقیقی را در دوره ای کوتاه انجام می دهند ، برخی به آنها توجهی ندارند و بعضی دیگر نقش و مسئولیت گستردهای برای آن قائلند و به بخش بازاریابی به منزله مرکز جمع آوری اطلاعات برای تصمیم گیری می نگرند . به این قبیل تحقیقات با این نگرش ، تحقیقات بازاریابی می گویند . این مجموعه شاما بخشهای زیر می باشد: ۱-مقدمه ۲- نقش اطلاعات بازاریابی ۳-تعریف تحقیقات بازاریابی ۴-تفاوت تحقیقات بازاریابی و تحقیقات بازار ۵-سیستم های اطلاعاتی بازاریابی ۶-سیستمهای پشتیبانی از تصمیمات بازاریابی ۷-کاربرد تحقیقات بازاریابی و مزایای حاصل ازانجام آن برای شرکتها و سازمانها ۸-کلینیک محصول نوعی از تحقیقات بازاریابی ۹-مدیریت بازار یابی و فرایند تحقیقات بازاریابی ۱۰-فرایند تحقیقات بازاریابی ۱۱-تحقیقات اکتشافی ۱۲-تحقیقات توصیفی ۱۳-طراحی و انتخاب نمونه ۱۴-روش نمونه گیری ۱۵-تحقیقات بازار در داخل و خارج سازمان و مطالب متنوع دیگر…

فرمت فایل مقاله:WORD

تعداد صفحات:۱۲۲

گروه ۱۲۳ پروژه افتخار دارد که میزبان علمی شما دانشجویان و محققین دانشگاهی می باشد.
مقاله حاضر در زمینه موضوع می باشد که می توانید این فایل را در قالب فرمت word از منوی پرداخت زیر دانلود نمایید و در زمینه مورد مطالعه خود حداکثر بهره را داشته باشید.از این مقاله میتوانید در تکمیل پایان نامه و پروپزال و همچنین به عنوان کنفرانس و مقاله کلاسی و پاورپوینت نیز استفاده نمایید.
گروه ما سعی در رشد و تعالی نظام آموزش عالی دارد و از این رو کلیه مطالب که توسط محققین ما تنظیم شده اند را با قیمت نازل و کمتر از سایتهای دیگر قرار داده است.
همچنین در زمینه کلیه رشته ها و موضوعات مقالات متعددی می باشد که می توانید به راحتی آنرا در اختیار داشته باشید.
یک دو سه پروژه حامی دانشجویان و محققین گرامی.
با ما همراه باشید.
برای دانلود ایمیل خود را به دقت وارد نمایید. فایل این مقاله به ایمیل شما ارسال میگردد.

همچنین میتوانید سفارش پروژه دانشجویی ذیل را به ما بسپارید. ما با داشتن مجریان متخصص در رشته های گوناگون زمینه کمک به شما را فراهم نمودیم. برای اطلاعات بیشتر بر روی همان کلمات کلیک نمایید.
سفارش پروژه شامل :

سفارش انجام پروپوزال

سفارش پایان نامه مدیریت

سفارش انجام تخصصی پاورپوینت

سفارش انجام تحقیق دانشجویی در کلیه رشته ها

استخراج داده و اطلاعات شرکت ها از سازمان بورس

سفارش انجام تحلیل آماری لیزرل

سفارش انجام تحلیل آماری spss

سفارش انجام مقاله دانشجویی

چاپ مقالات

انجام پروژه متلب و دیگر تحلیل های آماری از قبیل آموس(amos), ایویوز و برون سپاری پروژه های دانشجویی دیگر از قبیل ترجمه انگلیسی و فارسی .

۱۲۳پروژه

 


Leave a Reply

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت