پاورپوینت (اسلاید) با موضوع تقسیم بازار و تعیین بازار هدف

  • ۰
images7-150x150

پاورپوینت (اسلاید) با موضوع تقسیم بازار و تعیین بازار هدف

75541032-300x150

پاورپوینت (اسلاید) با موضوع تقسیم بازار و تعیین بازار هدف

چکیده:

هر محصولی که تولید می‌شود دارای بازاری است که از مصرف‌کنندگان آن محصول تشکیل می‌شود. این مصرف‌کنندگان مجموعه‌ای ناهمگن از افرادی هستند که هر کدام علایق و مشخصات خاص خود را دارند. علایق مختلف مصرف‌کنندگان موجب می‌شود رفتارهای متفاوتی در هنگام خرید محصول از خود نشان دهند و نوع خاصی از محصول را با مشخصاتی خاص، به نوعی دیگر ترجیح دهند.از طرف دیگر، تولیدکنندگان هر محصول، در بهترین حالت، علایق همه مصرف‌کنندگان را برآورده می‌کنند. در این حالت ایده‌آل، آنها مشخصات تک‌تک افراد را در نظر گرفته و محصول تولیدی خود را مطابق با آن تولید می‌کنند. این وضعیت مستلزم آن است که اولاً نیازها، علایق و رفتارهای تمام مصرف‌کنندگان برای تولیدکننده معلوم باشد، ثانیاً تولید‌کننده توانایی داشته باشد که مطابق با همه این مشخصات، محصول خاصی را تولید کند. از آنجا که رسیدن به چنین وضعیت ایده‌آلی برای بیشتر تولیدکنندگان ناممکن است، آنها سعی می‌کنند تا جایی که می‌توانند به این حالت نزدیک شوند.یکی از راه‌های نزدیک شدن به وضعیت فوق این است که تولیدکنندگان، محصول خود را مطابق با علایق گروهی از مصرف‌کنندگان خود تولید کنند. در این حالت، اطلاعاتی که تولیدکننده از بازار نیاز دارد کمتر است و همچنین تنوع محصول تولیدی نیز کاهش خواهد یافت. اما از طرف دیگر، تولیدکننده نیاز به اطلاعات و مهارت‌هایی خواهد داشت که به‌وسیله آنها بتواند بازار محصول خود را به گروه‌های گفته‌شده تقسیم‌بندی کند. فرایند تقسیم‌بندی بازار از دید تولیدکنندگان محصول و یا ارائه‌دهندگان خدمات، موضوع یکی از تحقیقات عمده در حوزه بازاریابی است که از آن با عنوان تقسیم بازار یاد می‌شود

فرمت فایل مقاله:پاور

تعداد صفحات:۵۷

گروه ۱۲۳ پروژه افتخار دارد که میزبان علمی شما دانشجویان و محققین دانشگاهی می باشد.
مقاله حاضر در زمینه موضوع می باشد که می توانید این فایل را در قالب فرمت word از منوی پرداخت زیر دانلود نمایید و در زمینه مورد مطالعه خود حداکثر بهره را داشته باشید.از این مقاله میتوانید در تکمیل پایان نامه و پروپزال و همچنین به عنوان کنفرانس و مقاله کلاسی و پاورپوینت نیز استفاده نمایید.
گروه ما سعی در رشد و تعالی نظام آموزش عالی دارد و از این رو کلیه مطالب که توسط محققین ما تنظیم شده اند را با قیمت نازل و کمتر از سایتهای دیگر قرار داده است.
همچنین در زمینه کلیه رشته ها و موضوعات مقالات متعددی می باشد که می توانید به راحتی آنرا در اختیار داشته باشید.
یک دو سه پروژه حامی دانشجویان و محققین گرامی.
با ما همراه باشید.
برای دانلود ایمیل خود را به دقت وارد نمایید. فایل این مقاله به ایمیل شما ارسال میگردد.

همچنین میتوانید سفارش پروژه دانشجویی ذیل را به ما بسپارید. ما با داشتن مجریان متخصص در رشته های گوناگون زمینه کمک به شما را فراهم نمودیم. برای اطلاعات بیشتر بر روی همان کلمات کلیک نمایید.
سفارش پروژه شامل :

سفارش انجام پروپوزال

سفارش پایان نامه مدیریت

سفارش انجام تخصصی پاورپوینت

سفارش انجام تحقیق دانشجویی در کلیه رشته ها

استخراج داده و اطلاعات شرکت ها از سازمان بورس

سفارش انجام تحلیل آماری لیزرل

سفارش انجام تحلیل آماری spss

سفارش انجام مقاله دانشجویی

چاپ مقالات

انجام پروژه متلب و دیگر تحلیل های آماری از قبیل آموس(amos), ایویوز و برون سپاری پروژه های دانشجویی دیگر از قبیل ترجمه انگلیسی و فارسی .

۱۲۳پروژه


Leave a Reply

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت