پاورپوینت (اسلاید) با موضوع سیستم و مدیریت توزیع

  • ۰
images7-150x150

پاورپوینت (اسلاید) با موضوع سیستم و مدیریت توزیع

75541032-300x150

پاورپوینت (اسلاید) با موضوع سیستم و مدیریت توزیع

چکیده:

مهمترین چالشهای مدیران بازاریابی و تولیدکنندگان، انتقال کالاهای تولیدی خود به بازارهای هدف است. بر این اساس تصمیمگیری در خصوص شیوه انتقال کالا به محل خرید یا مصرف، از جمله تصمیمات مهمی است که مدیر بازاریابی با آن مواجه است. اهمیت تصمیمات اتخاذ شده در خصوص کانالهای توزیع، به این دلیل است که شرکت مجبور است برای مدتی طولانی به این تصمیمات پایبند و متعهد بماند. چراکه چندین سال طول میکشد یک سیستم توزیع بطور مطلوب مستقر شود و به آسانی قابل تغییر نیست
برخی مواردی که در این مجموعه آمده است به شرح زیر است ۱- تعریف توزیع ۲-کانال توزیع چیست ۳-اهمیت کانال های توزیع ۴-نقش کانالهای توزیع ۵-نمدیریت کانالهای توزیع ۶-سیستم بازاریابی و کانالهای توزیع ۷-واسطه های بازاریابی ۸-اهمیت واسطه ها در بازار ۹-طراحی کانال های توزیع ۱۰-مراحل طراحی کانال های توزیع در پخش مویرگی ۱۱-ارزیابی و گزینش کانال ها ۱۲-مدیریت روابط کانال ها ۱۳-وظایف واسطه های توزیع ۱۴-طبقه بندی واسطه های خرده فروش ۱۵-مدیریت توزیع فیزیکی ۱۶-اهمیت مدیریت توزیع فیزیکی ۱۷-مفهوم سیستم کل توزیع فیزیکی ۱۸-جنبه های مفهومی مدیریت توزیع فیزیکی ۱۹-استفاده استراتژیک از توزیع فیزیکی ۲۰وظایف اصلی مدیریت توزیع فیزیکی ۲۱-کنترل موجودی و…

فرمت فایل مقاله:WORD

تعداد صفحات:۱۳۳

گروه ۱۲۳ پروژه افتخار دارد که میزبان علمی شما دانشجویان و محققین دانشگاهی می باشد.
مقاله حاضر در زمینه موضوع می باشد که می توانید این فایل را در قالب فرمت word از منوی پرداخت زیر دانلود نمایید و در زمینه مورد مطالعه خود حداکثر بهره را داشته باشید.از این مقاله میتوانید در تکمیل پایان نامه و پروپزال و همچنین به عنوان کنفرانس و مقاله کلاسی و پاورپوینت نیز استفاده نمایید.
گروه ما سعی در رشد و تعالی نظام آموزش عالی دارد و از این رو کلیه مطالب که توسط محققین ما تنظیم شده اند را با قیمت نازل و کمتر از سایتهای دیگر قرار داده است.
همچنین در زمینه کلیه رشته ها و موضوعات مقالات متعددی می باشد که می توانید به راحتی آنرا در اختیار داشته باشید.
یک دو سه پروژه حامی دانشجویان و محققین گرامی.
با ما همراه باشید.
برای دانلود ایمیل خود را به دقت وارد نمایید. فایل این مقاله به ایمیل شما ارسال میگردد.

شما میتوانید سفارش پروژه دانشجویی ذیل را به ما بسپارید. ما با داشتن مجریان متخصص در رشته های گوناگون زمینه کمک به شما را فراهم نمودیم. برای اطلاعات بیشتر بر روی همان کلمات کلیک نمایید.
سفارش پروژه شامل :

انجام پروپوزال

سفارش پایان نامه

سفارش پاورپوینت

سفارش انجام تحقیق دانشجویی در کلیه رشته ها

استخراج داده و اطلاعات شرکت ها از سازمان بورس

سفارش انجام تحلیل آماری لیزرل

سفارش انجام تحلیل آماری spss

سفارش انجام مقاله دانشجویی

چاپ مقالات

انجام پروژه متلب و دیگر تحلیل های آماری از قبیل آموس(amos), ایویوز و برون سپاری پروژه های دانشجویی دیگر از قبیل ترجمه انگلیسی و فارسی .

۱۲۳پروژه


Leave a Reply

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت