پاورپوینت (اسلاید) با موضوع کیفیت محصول و ارائه خدمات به مشتریان

  • ۰
images7-150x150

پاورپوینت (اسلاید) با موضوع کیفیت محصول و ارائه خدمات به مشتریان

75541032-300x150

پاورپوینت (اسلاید) با موضوع کیفیت محصول و ارائه خدمات به مشتریان

چکیده:

شرکت هایی که در زمینه بازاریابی بسیار موفق بوده‌اند ، اهمیت کیفیت محصول و ارائه خدمات به مشتریان را درک کرده اند. این شرکت ها می دانند که کیفیت بیش از یک ویژگی محصول و ارائه خدمات به مشتریان بیش از پاسخ دادن به شکایتهای آنهاست . در این مجموعه آموزشی ایده های شرکتهای بسیار موفق را در زمینه کیفیت محصول و ارائه خدمات به مشتریان برای ایجاد مزیتهای رقابتی مورد بررسی قرار میدهیم . ابتدا درباره ی مفاهیم جدید کیفیت محصول و رائه خدمات به مشتریان و اینکه چرا از مفاهیم قدیم در دنیای امروز نمیتوان استفاده کرد توضیح داده ، سپس اهمیت این هر دو موضوع را در محیط تجاری امروز بیان میکنیم .در ادامه راجع به تاثیر کیفیت محصول و رضایت مشتریان در آمیخته بازاریابی و اینکه چگونه می توان این مفاهیم را با مفاهیم سنتی محصول ، قیمت ، توزیع و ترفیع فروش درهم آمیخت وسپس درباره ی اینکه چگونه کارکنان بخش بازاریابی می توانند بدون دخالت در امر تولید در بهبود کیفیت مصول موثر باشند توضیح خواهیم داد

فرمت فایل مقاله:پاور

تعداد صفحات:۸۱

گروه ۱۲۳ پروژه افتخار دارد که میزبان علمی شما دانشجویان و محققین دانشگاهی می باشد.
مقاله حاضر در زمینه موضوع می باشد که می توانید این فایل را در قالب فرمت word از منوی پرداخت زیر دانلود نمایید و در زمینه مورد مطالعه خود حداکثر بهره را داشته باشید.از این مقاله میتوانید در تکمیل پایان نامه و پروپزال و همچنین به عنوان کنفرانس و مقاله کلاسی و پاورپوینت نیز استفاده نمایید.
گروه ما سعی در رشد و تعالی نظام آموزش عالی دارد و از این رو کلیه مطالب که توسط محققین ما تنظیم شده اند را با قیمت نازل و کمتر از سایتهای دیگر قرار داده است.
همچنین در زمینه کلیه رشته ها و موضوعات مقالات متعددی می باشد که می توانید به راحتی آنرا در اختیار داشته باشید.
یک دو سه پروژه حامی دانشجویان و محققین گرامی.
با ما همراه باشید.
برای دانلود ایمیل خود را به دقت وارد نمایید. فایل این مقاله به ایمیل شما ارسال میگردد.

همچنین میتوانید سفارش پروژه دانشجویی ذیل را به ما بسپارید. ما با داشتن مجریان متخصص در رشته های گوناگون زمینه کمک به شما را فراهم نمودیم. برای اطلاعات بیشتر بر روی همان کلمات کلیک نمایید.
سفارش پروژه شامل :

سفارش انجام پروپوزال

سفارش پایان نامه مدیریت

سفارش انجام تخصصی پاورپوینت

سفارش انجام تحقیق دانشجویی در کلیه رشته ها

استخراج داده و اطلاعات شرکت ها از سازمان بورس

سفارش انجام تحلیل آماری لیزرل

سفارش انجام تحلیل آماری spss

سفارش انجام مقاله دانشجویی

چاپ مقالات

انجام پروژه متلب و دیگر تحلیل های آماری از قبیل آموس(amos), ایویوز و برون سپاری پروژه های دانشجویی دیگر از قبیل ترجمه انگلیسی و فارسی .

۱۲۳پروژه


Leave a Reply

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت