پاورپوینت بازاریابی شبکه ایی

  • ۰
75541032-300x150

پاورپوینت بازاریابی شبکه ایی

پاورپوینت بازاریابی شبکه ایی

چکیده :
در هر زمان، مرزهای جدید، فرصت های ناشناخته و فراوانی را پیش روی انسان ها قرار داده است کشاورزانی که برای نخستین بار در عصر کشاورزی، در خانه و زمین هایشان هم «کار» می کردند و هم «زندگی».
مرزهای جدید دوران صنعتی، شرایط کار و زندگی را متحول کرد، «کار» به کارخانه رفت و «زندگی» به خانه… و براساس پیش بینی «الوین تافلر» شرایط انسان در دوران پس از عصر صنعتی، یعنی عصر حاضر – عصر الکترونیک شباهت های زیادی به عصر کشاورزی پیدا خواهد کرد و کارها به خانه بر می گردد و روابط انسانی نمود بیشتری نسبت به روابط ماشینی عصر صنعتی خواهد یافت.

شناخت «بازاریابی شبکه ای» به عنوان یکی از مظاهر عصر جدید که البته ریشه در گذشته ای دور دارد، ناگزیر به نظر می رسد.
همانگونه که گفته بودیم، سعی داریم در این مجال، خلاصه ای از چگونگی و عوامل تاریخی پیدایش این صنعت در دنیا و مشخصات و ویژگی های آن ارائه دهیم.
در سال های گذشته – در ایران – و در دهه های گذشته – در اکثر کشورهای جهان – بازاریابی شبکه ای به عنوان طرحی ناسالم برای یک شبه پولدار شدن یا دسیسه های هرمی قلمداد می شد که این امر به خاطر وجود حقه بازان و حیله گران و اشتباهات افراد و شرکت ها ظاهرا طبیعی به نظر می رسد!

اما امروزه این روش بازاریابی، به یکی از قوی ترین روش های توزیع و فروش کالاها و خدمات و یکی از جذاب ترین الگوهای کاری و درآمدزایی در اقتصاد نوین تبدیل شده است. روشی بسیار قوی برای فروش و ایجاد اشتغال و افزایش توانمندی های مدیریت در افراد، که امروزه حتی بسیاری از شرکت های سنتی بزرگ، در تلاش برای یافتن راه های جدید جهت دست یابی به نکات قوت این روش هستند. در واقع بازاریابی شبکه ای به یکی از نیروهای محرک اقتصاد قرن بیست و یکم مبدل شده و طبق آخرین آمار رسمی از سوی فدراسیون انجمن های فروش مستقیم دنیا، فروش سالیانه سازمان های مبتنی بر بازاریابی شبکه ای و فروش مستقیم به بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار در جهان رسیده است و به طور متوسط بیش از ۶۰ میلیون نفر در این صنعت، به عنوان فروشنده مستقیم یا توزیع کننده مشغول به کار هستند.

برای دانلود پاورپوینت بازاریابی شبکه ایی از قسمت زیر اقدام نمایید.

۱٫۲٫۳پروژه حامی دانش جویان و محققین گرامی.

۱۹ اسلاید

همچنین میتوانید سفارش پروژه دانشجویی ذیل را به ما بسپارید. ما با داشتن مجریان متخصص در رشته های گوناگون زمینه کمک به شما را فراهم نمودیم. برای اطلاعات بیشتر بر روی همان کلمات کلیک نمایید.
سفارش پروژه شامل :

سفارش انجام پروپوزال

سفارش پایان نامه مدیریت

سفارش انجام تخصصی پاورپوینت

سفارش انجام تحقیق دانشجویی در کلیه رشته ها

استخراج داده و اطلاعات شرکت ها از سازمان بورس

سفارش انجام تحلیل آماری لیزرل

سفارش انجام تحلیل آماری spss

سفارش انجام مقاله دانشجویی

سفارش و چاپ مقالات

انجام پروژه متلب و دیگر تحلیل های آماری از قبیل آموس(amos), ایویوز و برون سپاری پروژه های دانشجویی دیگر از قبیل ترجمه انگلیسی و فارسی .

۱۲۳پروژه


Leave a Reply

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت