پاورپوینت بررسی بلوغ تجارت الکترونیکی شرکت های صنعتی صادر کننده

  • ۰
75541032-300x150

پاورپوینت بررسی بلوغ تجارت الکترونیکی شرکت های صنعتی صادر کننده

پاورپوینت بررسی بلوغ تجارت الکترونیکی شرکت های صنعتی صادر کننده

این فایل بعد از خرید به ایمیل شما ارسال میگردد

چکیده:

اقتصاد جهانی از کسب و کار سنتی به کسب و کار دییجیتالى پیش می رود و نمود بارز این حرکت تجارت الکترونیکی است.تجارت الکترونیکی یک واژه عمومی است برای تشریح روشی که سازمان به صورت الکترونیکی تجارت می کند و از گروهی از فناوری ها برای برقراری ارتباط با مصرف کنندگان و شرکتها دیگر,برای انجام تحقیق یا جمع اوری اطلاعات,یا انجام مبادلات تجاری بهره می برد.اگرچه اینترنت شناخته شده ترین این فناوری ها ست اما از فناوری های دیگر همچون مبادله الکترونیکی داده ها و کارت های هوشمند نیز استفاده می شود.

مقدمه:

در عصری قرار گرفته ایم که موفقیت در آن به میزان زیادی به توسعه اقتصادی وابسته است و توسعه اقتصادی در گرو جهش صادراتی می باشد.جهش صادراتی هدف بزرگی است که در سال های اخیر در کشور ما مورد توجه قرار گرفته است.موفقیت های هم داشته ایم اما به هدف نرسیده ایم. یکی از ابزار های مفید برای توسعه مبادلات تجاری و در نتیجه توسعه صادرات,کاربرد تجارت الکترونیکی است.در این راستا شرکت های صنعتی و بازرگانی اقدام به استفاده گسترده از این ابزار نموده اند تا بتوانند مراحل رشد را به سرعت طی نموده و در عرصه تجارت بین المللی و رقابت جهانی پیروز باشند.

برای دریافت این پاورپوینت بررسی بلوغ تجارت الکترونیکی شرکت های صنعتی صادر کننده از قسمت زیر آنرا دریافت نمایید.

یک دو سه پروژه حامی دانش جویان و محققین.

همچنین میتوانید سفارش پروژه دانشجویی ذیل را به ما بسپارید. ما با داشتن مجریان متخصص در رشته های گوناگون زمینه کمک به شما را فراهم نمودیم. برای اطلاعات بیشتر بر روی همان کلمات کلیک نمایید.
سفارش پروژه شامل :

سفارش انجام پروپوزال

سفارش پایان نامه مدیریت

سفارش انجام تخصصی پاورپوینت

سفارش انجام تحقیق دانشجویی در کلیه رشته ها

استخراج داده و اطلاعات شرکت ها از سازمان بورس

سفارش انجام تحلیل آماری لیزرل

سفارش انجام تحلیل آماری spss

سفارش انجام مقاله دانشجویی

سفارش و چاپ مقالات

انجام پروژه متلب و دیگر تحلیل های آماری از قبیل آموس(amos), ایویوز و برون سپاری پروژه های دانشجویی دیگر از قبیل ترجمه انگلیسی و فارسی .

۱۲۳پروژه

 


Leave a Reply

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت