پول الکترونیکی

  • ۰
75541032-300x150

پول الکترونیکی

پاورپوینت

پول الکترونیکی

 

پول الکترونیکی یا دیجیتالی ارزش پولی واحدهای پول منتشر شده از سوی دولت یا بخش خصوصی است که به شکل الکترونیکی بر روی یک وسیله الکترونیکی ذخیره شده و نوعی ابزار مالی الکترونیکی است که حداقل از عهده انجام همه وظایف پول بر می آید.
پول الکترونیکی از طریق سرعت بخشیدن به مبادلات پولی سرعت گردش پول را افزایش داده و در نتیجه تقاضای اسکناس و مسکوک را کاهش می دهد . استفاده گسترده از پول الکترونیکی بانک مرکزی را در زمینه های مثل سیاست پولی ، نظارت بانکی ، نظارت بر سیستم پرداختها ، درآمد ناشی از نشر اسکناس تحت تاثیر قرار خواهد داد.

مهمترین نگرانی بانک مرکزی مسئله (امنیت ) پول است .
رشد روز افزون استفاده از رایانه در نظام بانکداری به شکل گسترده باعث وجود ماشین های خود دریافت و خود پرداخت و دیگر تجهیزات شده و استفاده از بانکداری الکترونیکی ، کارت اعتباری ، کارت بدهی ، کارت هوشمند و… را مهیا ساخته که اینگونه کارتها را کارت پول یا پول کارت و یا اصطلاحاً پول الکترونیکی می گویند .
از برنامه های اخیر نظام بانکداری الکترونیکی استقرار طرح شبکه تبادل اطلاعات بین بانکی [ شتاب ] می باشد که به عنوان زیر ساخت استفاده از پول الکترونیکی در سطح جامعه ایفای نقش می کند که اطلاعات پولی و مالی را بین بانکها از طریق بستر رایانه ای و مخابراتی انتقال می دهد .

از ایم مقاله به هنوان مقاله کلاسی و ارایه کلاسی و تدوین مقالات نیز میتوانید استفاده نمایید.

یک دو سه پروژه حامی دانش جویان و محققین گرامی.

با ما همراه باشید.

۱۲ اسلاید.

همچنین میتوانید سفارش پروژه های دانشجویی ذیل را به ما بسپارید. ما با داشتن مجریان متخصص در رشته های گوناگون زمینه کمک به شما را فراهم نمودیم. برای اطلاعات بیشتر بر روی همان کلمات کلیک نمایید.
سفارش پروژه شامل :

سفارش انجام تحلیل آماری لیزرل

سفارش انجام تحلیل آماری spss

سفارش انجام مقاله دانشجویی

سفارش و چاپ مقالات

سفارش انجام پروپوزال

سفارش پایان نامه مدیریت

سفارش انجام تخصصی پاورپوینت

سفارش انجام تحقیق دانشجویی در کلیه رشته ها

استخراج داده و اطلاعات شرکت ها از سازمان بورس

انجام پروژه متلب و دیگر تحلیل های آماری از قبیل آموس(amos), ایویوز و برون سپاری پروژه های دانشجویی دیگر از قبیل ترجمه انگلیسی و فارسی .

۱۲۳پروژه


Leave a Reply

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت