انجام تخصصی پروپوزال

انجام تخصصی پروپوزال

پروپوزال یا طرح تحقیق، پیش نویس پژوهشی است که می بایست برای دریافت مدرک تحصیلی ارشد وتحصیلات تکمیلی خود انجام دهید. در پروپوزال، شما به معرفی موضوعی که برای پایان نامه خود انتخاب کرده اید، توضیح اهمیت آن موضوع، ذکر پژوهش هایی که در گذشته در این باره صورت گرفته، و نتایجی که فکر می کنید از تحقیق خواهید گرفت می پردازید. هم چنین روش یا روش هایی که در پژوهش از آن ها بهره خواهید گرفت را ذکر می کنید. پروپوزال معمولا خلاصه فصول یک دو و سه پایان نامه می باشد. متاسفانه بسیاری از دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری این نکته را جدی نمی گیرند و پروپوزال خود را بدون صرف وقت و دقت لازم تهیه می کنند. این امر موجب بروز مشکلات زیادی در ادامه روند پایان نامه می شود. عدم تطابق روش تحقیق با موضوع پایان نامه، انتخاب نامناسب منابع، همپوشانی و عدم دسته بندی اهداف تحقیق، تکراری بودن موضوع و عدم انتخاب مدل مفهومی دقیق از مشکلاتی است که در نگارش ممکن است با آن مواجه شوید. البته اصلاحات در اکثر دانشگاه ها منوط به تایید جلسه گروه بوده که این امر به نوبه خود موجب تاخیر در روند انجام پروپوزال پایان نامه می شود.

در نهایت برای انجام پروپوزال نیاز است با قواعد ساختاری آشنایی کامل داشته باشید وگرنه در ادامه کار با مشکل مواجه خواهید شد. مجریان ما سابقه زیادی در امر نگارش پروپوزال و پایان نامه دارند و ما از ابتدا تا انتهای کار بر روی آنها نظارت داریم. ما تا زمان دفاع در کنار شما هستیم. در صورت ثبت سفارش پروپوزال کارشناسان ما در مدت زمان کمی با شما تماس خواهند گرفت.

مجموعه یک دو سه پروژه مفتخر است که میزبان شما دانشجویان و محققین کشور در امر نگارش پژوهش علمی و نگارش پروپوزال و انجام پروپوزال پایان نامه و دیگر پروژه ها است

وکتور انجام پروپوزال حسابداری وکتور انجام پروپوزال مدیریت

 


Leave a Reply

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت