درباره ما

درباره ما

برنامه ریزی اولیه و مطالعات برای راه اندازی سایت از بهار ۹۳ آغاز گردید و پس از بررسی های لازم سایت بطور رسمی از اواخر سال ۹۳ آغاز به فعالیت نمود. به مرور با مطالعات و بررسی های انجام شده و با توجه به درخواست دانشجویان عزیز قسمتهایی نظیر پروژه مکانیک ،  پروژه برق ، پروژه مهندسی عمران ، پروژه مهندسی کامپیوتر ،  پروژه صنایع ، پروژه شیمی ، پروژه هوافضا ، پروژه مدیریت ، پروژه حسابداری ،  پروژه معماری ،  انجام پایان نامه ، انجام پروپوزال ، مشاوره پایان نامه ، طراحی وب سایت ، طراحی لوگو ، تحقیقات دانشجویی و … افزوده گردید.

۱.۲.۳ پروژه در تلاش است تا با نهایت توان ، مطلوب ترین خدمات و امکانات را به شما عزیزان ارائه نماید. این خدمات شامل رعایت استانداردهای روز طراحی وب سایت ، ثبت وب سایت در مراکز معتبر نظیر پایگاه ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، استفاده از درگاه بانک با رعایت حداکثر ایمنی ، دریافت تاییده درگاه پارس پال و … می باشد.

۱.۲.۳ پروژه مفتخر است اعلام نماید که هم اکنون از همکاری مستقیم بیش از ده ها نفر از نخبگان دانشگاه های کشور در رشته های مختلف استفاده می نماید و بدین وسیله نیازهای سایر دانشجویان را برآورده نموده و از توان و تخصص افراد بهره مند می گردد.

شما دوست عزیز نیز در صورتی که احساس می نمایید قادر هستید در رشته تحصیلی خود با گروه ۱.۲.۳ پروژه همکاری نمایید، می توانید رزومه خود را به همراه اطلاعات کامل تماس از طریق ایمیل ۱۲۳projeh@Gmail.com ارسال فرمایید تا پس از بررسی های لازم نام شما در لیست همکاران قرار بگیرد.


Leave a Reply

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت