تحلیل آماری پایان نامه و داده سازی با نرم افزار های Lisrel Spss Amos Eviews SmartPLS

انجام تحلیل آماری تحلیل عاملی تاییدی و مدل معادلات ساختاری :

مجموعه ۱٫۲٫۳پروژه مجری انجام تحلیل آماری پایان نامه و مقالات در سطح کشور می باشد. ما با در اختیار داشتن برترین فارق التحصیلان دانشگاه های طراز اول در رشته آمار، خدمات مربوط به تحلیل آماری با نرم افزار های مختلف را به دانشجویان و محققین گرامی ارایه میدهیم. اصلی ترین هدف ما در انجام تحلیل آماری بالا بردن طراز علمی تحقیقات و پژوهش های دانشجویان است که این موضوع به توان علمی کشور می افزاید.

گروه ما همیشه در حال ارتقای سطح دانش بر اساس پیشرفت علم در جهان گام بر میدارد که این خود سهام زیادی در پروژه های تحویلی دارد. ما قادریم تحلیل های مختلف را در کمترین زمان و قیمت با بالاترین کیفیت ارایه دهیم. ما فقط در نرم افزار هایی که دارای مجریان توانمند هستیم قبول سفارش می کنیم و به هیچ عنوان پروژه های تحویلی را به عهده مجریان رده پایین قرار نمیدهیم و تحلیلگران ما میبایست قبل از انجام تحلیل های آماری تست ها و مراحل مختلف را بگذرانند.

از جمله زمینه های فعالیت ما در بخش تحلیل آماری می توان به نرم افزار های زیر اشاره نمود:

انجام تحلیل آماری و تحلیل عاملی تاییدی و مدل یابی معادلات ساختاری با نرم افزار لیزرل, LISREL

انجام تحلیل آماری و تحلیل عاملی تاییدی و مدل یابی معادلات ساختاری با نرم افزار آموس, AMOS

انجام تحلیل آماری با نرم افزار ایویوز,

انجام تحلیل آماری با نرم افزار SPSS

انجام تحلیل آماری با نرم افزار SMART PLS

انجام تحلیل آماری با نرم افزار متلب, MATLAB

روند سفارش پروژه تحلیل آماری با نرم افزار های مختلف در وبسایت ما بسیار راحت است و بیشتر از ۵ دقیقه زمان نخواهد گرفت. برای سفارش تحلیل آماری می توانید از انتهای صفحه و کلیلک بر روی سفارش تحلیل آماری سفارش خود را ثبت نمایید. اگر حوصله و وقت برای ثبت سفارش ندارید از منوی ارتباط با ما در بالای صفحه با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا پروژه تان ثبت گردد.

در ادامه به شرح نرم افزار های قابل انجام و نحوه تحلیل های تخصصی می پردازیم.

در اکثر شهرها و شهرستان ها پیداکردن تحلیلگر حرفه ای و مجرب کار بسیار مشقت بار است. یا معمولا تحلیلگران نمیتوانند با دانشجویان در ارتباط باشند و یا دانشجویان نمیتوانند تحلیلگران را بیابند اما دیگر این مشکل با وجود مراکز تحلیل آماری در فضای مجازی وجود ندارد و دانشجویان به راحتی با وجود مراکزی همچون ما میتوانند با تحلیلگر آماری مجرب ارتباط برقرار کنند و پروژه شان را با خیال راحت تکمیل کنند.
تحلیل آماری پایان نامه یکی از دشوارترین و مهمترین فصول پایان نامه محسوب می‌شود. در این فصل نتایج بدست آمده از کارهای تحقیقات میدانی مورد بررسی قرار گرفته و پژوهش را به سوی کسب نتایج بهتر و محکمتر سوق می دهد و به پژوهش اعتبار بالایی می بخشد.  هر رشته معمولا از نرم افزار های آماری مختلفی برای تحلیل آماری می بایست استفاده کنند و به عنوان مثال در رشته های علوم انسانی از SPSS و در حسابداری از ایویوز و تلفیقی از نرم افزار ها است.
مجموعه ما با استفاده از تجربیات چندین ساله، و گردآوری تحلیلگران فارق التحصیل رشته آمار بهترین پایان نامه ها را به ثبت رسانده و کارهای انجام گرفته در این موسسه در زمینه تحلیل آماری پایان نامه به صورت کاملاً تخصصی انجام گرفته و از کیفیت بالایی برخوردار است.

برخی از افراد سودجو ابتدا برای متقاعد کردن دانشجویان برای انجام تحلیل آماری قیمت های بسیار پایینی پیشنهاد میدهند و به محض دریافت کار به بهانه ها و طرق مختلف هزینه تراشی می کنند و دانشجویان را تحت فشار قرار میدهند و بعضا دیده شده است که دانشجویانی به ما مراجعه کرده اند و از سرقت ادبی پایان نامه شان و از دست دادن زمان و هزینه زیاد از این افراد گلایه دارند. توصیه ما به شما دانشجویان عزیز این است که انجام تحلیل آماری پایان نامه و یا پژوهش تان را به مراکز معتبر و افراد خبره بسپارید تا از دردسرهای آتی در امان باشید و حتما بعد از اطمینان از این موارد پروژه تان را در اخیارشان قرار دهید و اگر در ابتدا و قبل از تایید شما تقاضای کل پایان نامه را برای بررسی نمودند جداً از ارایه آن به این افراد پرهیز نمایید.

 گروه ما سعی بر آن دارد برای کمک به محققان و دانشجویان عزیز در انجام تحلیل های آماری و پروژه های تحقیقاتی شما در تمامی نقاط کشور، همانند قبل، گامی هر چند کوچک در به کار بردن صحیح روش ها و تکنیک های به روز آماری، بردارد. کلیه دانشجویان عزیز و محققان ارجمند و سازمان ها و شرکت هایی که نیاز به مشاوره آماری دارند می توانند از طریق پنل سفارش تحلیل آماری در پایین صفحه درخواست خود را ثبت نمایند و منتظر تماس کارشناسان ما باشند. ما بابت مشاوره هیچگونه هزینه ای دریافت نمیکنیم و دوستانی که وقت ثبت سفارش تحلیل آماری ندارند می توانند از طریق پیامک به شماره کارمندان پشتیبانی و درج کلمه سفارش تحلیل آماری یا مشاوره تحلیل آماری منتظر تماس از سوی کارشناسان ما باشند.

انجام تحلیل های آماری مختلف زیر جزو خدمات مجموعه ما می باشد:

محاسبه روایی و پایایی پرسشنامه تحلیل عاملی، تحلیل مولفه های اصلی، تحلیل مسیر، رسم انواع نمودارهای آماری، محاسبه ی آماره های توصیفی، محاسبه ضریب آلفای کرونباخ، ، رسم جداول فراوانی و انجام محاسبات مربوطه، تعیین حجم نمونه و اجرای روش های مختلف نمونه گیری، تحلیل ممیزی، برازش مدل های رگرسیونی مناسب و تفسیر خروجی ها، ، تحلیل رگرسیون، آزمون¬های همبستگی(کندال، پیرسون،‌ اسپیرمن، همبستگی جزئی، کانونی و …)، آزمون های مقایسه میانگین ها(جداول آنوا یا آزمون f، آزمون t یک نمونه ای،‌ آزمون t نمونه های مستقل، آزمون t نمونه های جفت شده)، انجام انواع آزمون های ناپارامتری(کی دو، دوجمله ای، کلموگروف اسمیرنوف، من ویتنی، کراسکال والیس، کندال، ککران، فریدمن، علامت یا نشانه، مک نمار)، ضریب همبستگی کانونیآزمون نرمال بودن به همراه رسم نمودار، AHP ،QFD ،DEA، تحلیل سلسله مراتبی، معادلات ساختاری، تحلیل تشخیصی، تحلیل خوشه ای و ده ها موارد دیگر با استفاده از نرم افزارهای

Spss ، Lisrel، Amos ، Eviews ، Statistica ،SmartPLS، PLS، GAMS

خدمات ما در رشته های زیر ارایه میگردد :

انجام تحلیل آماری رشته مدیریت                                                        انجام تحلیل آماری رشته مدیریت بازرگانی

انجام تحلیل آماری رشته مدیریت اجرایی                                               انجام تحلیل آماری رشته صنایع غذایی

انجام تحلیل آماری رشته مدیریت دولتی                                               انجام تحلیل آماری رشته تربیت بدنی

انجام تحلیل آماری رشته مدیریت بازرگانی                                             انجام تحلیل آماری رشته شیمی

انجام تحلیل آماری رشته مدیریت MBA                                                  انجام تحلیل آماری رشته صنایع غذایی

انجام تحلیل آماری رشته مدیریت آموزشی                                             انجام تحلیل آماری رشته کشاورزی

انجام تحلیل آماری رشته های علوم انسانی                                           انجام تحلیل آماری رشته آمار

انجام تحلیل آماری رشته کتابداری                                                        انجام تحلیل آماری رشته روانشناسی

انجام تحلیل آماری رشته مدیریت صنعتی                                               انجام تحلیل آماری رشته علوم رفتاری

انجام تحلیل آماری رشته ایمنی شناسی                                               انجام تحلیل آماری رشته علوم آزمایشگاهی

انجام تحلیل آماری رشته جغرافیا و تاریخ                                                انجام تحلیل آماری رشته مدیریت شهری

انجام تحلیل آماری رشته منابع طبیعی                                                   انجام تحلیل آماری رشته زمین شناسی

انجام تحلیل آماری رشته زیست شناسی                                               انجام تحلیل آماری رشته هواشناسی

انجام تحلیل آماری رشته تغذیه                                                            انجام تحلیل آماری رشته فناوری اطلاعات

انجام تحلیل آماری رشته حسابداری                                                      انجام تحلیل آماری رشته کامپیوتر

انجام تحلیل آماری رشته برق                                                              انجام تحلیل آماری رشته مدیریت برنامه ریزی آموزشی

و انجام تحلیل آماری در رشته های دیگری به این نرم افزار ها ارتباط دارد.

یکی از مزیت های سفارش انجام تحلیل آماری در مجموعه ما این است که در ساختار مدیریتی وبسایت ما اساتیدی هستند که پس از تکمیل، پروژه تحلیل آماری شما توسط ایشان مورد بازبینی قرار میگیرد و چنانچه قسمتهایی نیاز به بازبینی داشته باشد مجددا به مجری ارسال میگردد و یا توسط اساتید وبسایت تغییر میکند و سپس به شما تحویل میگردد. در انتها کارشناسان و مجریان گروه ۱٫۲٫۳ پروژه مشتاقانه میزبان پروژه شما برای تکمیل و کمک به شما هستند و خرسندیم بتوانیم گامی هرچند ناچیز به رشد و اعطلای آموزش عالی برداریم.

تحلیل آماری

نحوه سفارش تحلیل آماری

 • مشخصات سفارش تحلیل آماری درخواستی خود را از طریق قسمت سفارش تحلیل آماری که در منوی زیر وجود دارد، ارسال نمایید.
 •  کارشناسان ما پس از امکان سنجی درخواست شما، زمان و هزینه و برخی موضوعات دیگر را برای سفارش تحلیل آماری مشخص مینمایند و از طریق پنل کاربری که در ابتدا به شما تعلق میگیرد به اطلاع خواهند رساند.
 •  بعد از تایید شما، کار انجام تحلیل آماری آغاز میگردد و هماهنگی ها صورت میگیرد.

تعرفه انجام تحلیل آماری

 • هزینه مشاوره و انجام تحلیل آماری برای رشته ها متفاوت می باشد. البته به مواردی همچون موضوع، نرم افزارهای مورد نیاز، تعداد صفحات و مدت زمان آن بستگی دارد.هرچند کلیه قیمت در این مجموعه چندان اختلافی با سایر همکاران ندارد و فاکتور کیفیت برای ما بسیار مهمتر از دیگر عوامل است.

 • مدت زمان تحویل پروژه

  زمان انجام تحلیل آماری با زمان پیشنهادی شما تنظیم میگردد، اما در مواردی ممکن است حجم پروژها زیاد باشد و زمان تحویل کمی به تعویق بیفتد.

  مدت زمان پاسخگویی به سفارش شما

  بعد از ثبت سفارش تحلیل آماری توسط شما بلافاصله پروژه به مجریان ذیصلاح ارسال میگردد و پاسخ های هر مجری به صورت تک به تک و یا گروهی در یک زمان برای شما ارسال میگردد و میتوانید از بین پاسخ ها مجریتان را انتخاب نمایید و ما بعد از دریافت بیعانه و اخذ ضمانت های کاری از مجری نگارش تحلیل آماری را به ایشان ارجاع میدهیم و هماهنگی های مورد نیاز را ترتیب می دهیم.

  انجام پروژه های spss
  وب سایت ۱٫۲٫۳پروژه به عنوان موسسه ای فعال و آنلاین خدمات خود را در زمینه ارائه مشاوره و تحلیل تخصصی آماری به پژوهشگران ، دانشجویان ، اساتید دانشگاه ، شرکتهای مشاوره ، ادارات و نهادها با استفاده از نرم افزار spss ارائه می نماید.

  تحلیل آماری با SPSS نیازمند تسلط کامل به نرم افزار مربوطه است. بسیاری از دانشجویان علوم انسانی و حتی سایر رشته‌ها، در انجام پایان نامه خود نیازمند تحلیل آماری با SPSS هستند که اغلب آنها به خاطر عدم ارایه آموزش، مسلط به نرم افزار SPSS نیستند. SPSS از جمله نرم افزارهایی است که برای تحلیل‌های آماری در علوم اجتماعی استفاده می شود.

  SPSS یک تحلیل کننده جامع آماری و یک سیستم مدیریت داده است. SPSS برنامه‌ای بسیار شناخته شده و پرکاربردی است که برای تحلیل داده‌های آماری طراحی شده است. این نرم افزارمخصوصاً در جمع آوری و تحلیل داده هایی که در فرآیند تحقیق دارای کاربرد هستند در حد بسیار وسیعی مورد استفاده قرار می گیرد. SPSS سالهاست که به شکل‌های گوناگون در دسترس قرار دارد و به نرم افزاری که به منظور تحلیل داده موفق به کسب استاندارد صنایع شده است مشهور است. SPSS نرم افزاری است که در میان پژوهشگران دانشگاه‌ها بیشترین میزان کاربرد را داراست.

  معرفی نرم افزار

  Spss مخفف کلمه statistical package for social science ، یک تجزیه کننده جامع و انعطاف پذیر آماری و یک سیستم مدیریت داده است. Spss می تواند داده ها را تقریباً از همه انواع فایل ها بگیرد و از آنها در تولید گزارش های جدول بندی شده ، نقشه ها ، نقشه پخش/ توزیع و روند/ توسعه ، آمارهای توصیفی و تجزیه و تحلیل آماری جریان پیچیده و رفتار مرکب داده ها استفاده کند. Spss در پلت فرمهای مختلفی چون سیستم های : Windows-Mancintash-Unix … قابل اجراست . نسخه ویندوز Spss ، تمامی قابلیت های قالب اصلی برنامه Spss را برای محیط کامپیوترهای شخصی بوجود می آورد . Spss شما را برای اجرای بسیاری از تجزیه و تحلیلها در کامپیوتر شخصی خود که پیشتر در ماشین های بسیار بزرگتر میسر بودند ، قادر میسازد . نسخه ویندوز Spss ، یک برنامه کاربردی که تجزیه و تحلیل های آماری را برای همه سطوح از کاربران بیش از پیش شهودی می سازد ، بوجود می آورد. فهرست های ساده و انتخاب کادرهای گفتگو آنرا قادر می سازد تا تجزیه و تحلیل های مرکب و مخلوط را بدون نوشتن حتی یک خط قواعد دستوری ، بوجود آورد. ویراستار داده های ساختاری Spss مانند یک صفحه گسترده ی ساده و کارآمد سودمندی هائی جهت وارد کردن داده ها و به اشتراک گذاشتن فایل های داده های شغلی ، عرضه می کند. قصد مهم و کیفیت ارائه نقشه ها و طرح ها می توانند بوجود آمده و ویرایش شوند. با استفاده از نظریه پرداز Spss شما می توانید داده های خروجی را با بیشترین انعطاف پذیری ارائه نمائید . نرم افزار spss در علوم اجتماعی و رشته های مرتبط با آن نظیر جغرافیا ، آمار ، روانشناسی ، اقتصاد ، مدیریت ، پزشکی و فنی و .. نیز مورد استفاده گسترده محققین است . بجز spss نرم افزارهای دیگری وجود دارند مانند sas ، s – plus ،minitab … می توان نتیجه گرفت که نرم افزار spss نرم افزاری است که در عین سادگی و سهولت کار با آن از قدرت بالایی برخوردار است چرا که کاربر تنها با چند کلیک به خروجی مورد نظر دست می یابد. افراد مبتدی از رابط گرافیکی این نرم افزار استفاده می کنند در حالی که افراد ماهر علاوه بر استفاده از رابط گرافیکی کاربر از خاصیت برنامه نویسی نرم افزار spss نیز استفاده می کنند.

  تحلیل آماری با SPSS هرچند در نگاه اول سخت و دشوار می نماید، اما یادگیری انجام گستره وسیعی از تحلیل های آماری با استفاده از آن امر چندان دشواری نیست. هنگامی که مفاهیم اولیه آن را یاد گرفتید و برآنها مسلط شدید، قادر خواهید بود که پژوهش‌های پیچیده‌ای که بدون این نرم افزار امکان انجام آن‌ها بسیار دشوار و گاه غیرممکن می نماید را اجرا کنید.

  برون داد تحلیل آماری با SPSS دو نوع تحلیل می باشد:

  تحلیل آماری با SPSS برای گزارش آمار توصیفی: شامل جدول بندی، بسامد، توصیفات، کاوش، آمار توصیفی نسبی

  تحلیل آماری با SPSS برای گزارش آمار استنباطی که خود شامل سه دسته است:

  تحلیل آماری با SPSS برای آمار دومتغیری: میانه ها، آزمون تی، تحلیل واریانس، همبستگی، و آزمون های غیرپارامتری

  تحلیل آماری با SPSS برای پیش بینی برآمدهای عددی: برگشت خطی

  تحلیل آماری با SPSS برای پیش بینی تشخیص گروه‌ها: تحلیل عاملی، تحلیل خوشه ای، جداکننده

  تحلیل آماری پایان نامه با SPSS
  تحلیل آماری با SPSS برای برای تهیه خلاصه های آماری مانند گراف ها، جداول، آماره ها و …

  تحلیل آماری با SPSS برای انواع توابع ریاضی مانند قدر مطلق، تابع علامت، لگاریتم، توابع مثلثاتی

  تحلیل آماری با SPSS برای انواع توزیع های آماری شامل توزیع های گسسته و پیوسته

  تحلیل آماری با SPSS برای تهیه انواع طرح های آماری

  تحلیل آماری با SPSS برای انجام آنالیز واریانس یکطرفه، دوطرفه، چندطرفه و آنالیز کواریانس

  تحلیل آماری با SPSS برای تکنیک های تجزیه و تحلیل سری های زمانی

  تحلیل آماری با SPSS برای ایجاد داده های تصادفی و پیوسته

  تحلیل آماری با SPSS برای محاسبه انواع آماره های توصیفی

  تحلیل آماری با SPSS برای اجرای انواع آزمونهای مرتبط با مقایسه میانگین بین دو یا چند جامعه مستقل و وابسته

  تحلیل آماری با SPSS برای قابلیت مبادله اطلاعات با نرم افزارهای دیگر

  تحلیل آماری با SPSS برای برازش انواع مختلف رگرسیون

  متخصصین تحلیل آماری پایان نامه با SPSS در موسسه ما، تاکنون به تحلیل آماری پایان نامه‌های بسیاری پرداخته‌اند که در زیر به نمونه ای از آنها اشاره می گردد.

  تحلیل آماری پایان نامه با SPSS در رشته روانشناسی

  تحلیل آماری پایان نامه با SPSS در رشته کتابداری

  تحلیل آماری پایان نامه با SPSS در رشته روانشناسی تربیتی

  تحلیل آماری پایان نامه با SPSS در رشته مشاوره

  تحلیل آماری پایان نامه با SPSS در رشته روانشناسی بالینی

  تحلیل آماری پایان نامه با SPSS در رشته مدیریت آموزشی

  تحلیل آماری پایان نامه با SPSS در رشته تکنولوژی آموزشی

  تحلیل آماری پایان نامه با SPSS در رشته آموزش زبان

  تحلیل آماری پایان نامه با SPSS در رشته پزشکی

  تحلیل آماری پایان نامه با SPSS در رشته دندانپزشکی

  تحلیل آماری پایان نامه با SPSS در رشته مدیریت صنعتی

  تحلیل آماری پایان نامه با SPSS در رشته مدیریت مالی

  تحلیل آماری پایان نامه با SPSS در رشته جامعه شناسی

  و بسیاری از رشته های علوم انسانی دیگر.

  تخصص ما: انجام تجزیه و تحلیل آماری
  تخصص ما عبارتست از : تهیه گزارشات تحلیلی و مدیریتی مساله محور برای دستگاههای دولتی، انجام مشاوره و تجزیه تحلیل های آماری ، آزمون فرضیات تحقیق و مدل سازی معادلات ساختاری با استفاده از انواع نرم افزارهای آماری (بسته های نرم افزاری کامپیوتری آماری) ، از جمله نرم افزارهای

  SPSS، LISREL، EVIEWS، SMART PLS، AMO

  علاوه بر موارد فوق انجام داده کاوی و دیتا ماینینگ (Data Mining) (علم استخراخ رگه های طلایی دانش از معدن داده ها و اطلاعات ) نیز از خدمات ما می باشد.

  قبول سفارشات فوری
  گاه مواردی پیش می آید که محقق و یا دانشجو به شدت با کمبود زمان روبرو می باشد، علی رغم سختی های بسیار قبول کار در این موارد، آمادگی خویش را برای این امر اعلام می نماییم. در این موارد که قاعدتا حق الزحمه بالاتر می باشد، تلاش خواهیم داشت در یک سفارش تحلیلی متوسط، کار را طی دو بازه هر کدام پنج ساعت کاری ارائه نماییم. برای اطلاعات بیشتر هنگام سفارش از طریق پنل کاربری این موضوع را اعلام نمایید.

  شهرهای تحت پوشش ما:

  در حال حاضر ما سفارش کلیه افراد از تمامی شهرها را قبول مینماییم و این کار با سرعت و دقت زیادی انجام می شود.

  در طریق پنل ثبت سفارش انجام تحلیل آماری نسبت به سفارش اقدام نمایید.


  لطفا امتیاز دهید:

  به این صفحه

  به این سایت