سیستم کسب در آمد

 

با معرفی سایت ما به دیگران کسب در آمد کنید!

سیستم کسب در آمد یا Affiliate Marketing یک روش بازاریابی است که در آن بازاریاب خدمات یک سایت را در فضای مجازی به دیگران معرفی می کند و در قبال ارجاع مشتری به سایت مورد نظر مبلغی به عنوان کمیسیون دریافت می کند. این روش یکی از متداول ترین روش های کسب درآمد از اینترنت در سراسر جهان می باشد. نخستین و معروف ترین سیستم Affiliate Marketing متعلق به سایت بزرگ Amazon می باشد.

سیستم کسب درآمد سفارش پروژه چگونه کار میکند؟

برای معرفی سفارش پروژه یک لینک اختصاصی به شما تعلق می گیرد که شامل نام کاربری شما می باشد. شما می توانید برای معرفی سفارش پروژه از این لینک در سایت یا وبلاگ خود و یا شبکه های اجتماعی استفاده کنید. در صورتی که کاربری از طریق لینک شما وارد سایت شود و ثبت نام کند سیستم ما به طور خودکار این کاربر را در لیست کاربران معرفی شده توسط شما قرار می دهد و پس از اولین فعالیت وی در سایت کمیسیون شما پرداخت می گردد.

درآمد من چگونه محاسبه می شود؟

در صورتی که افراد موجود در لیست کسب درآمد شما به عنوان کارفرما یا پیمانکار فعالیت خود را آغاز کنند پس از اتمام اولین پروژه آن ها مبلغ ۲،۵۰۰ تومان به حساب شما واریز می گردد. به عنوان مثال اگر شما در ماه ۱۰۰ عضو فعال را به سفارش پروژه معرفی کنید شما ماهیانه ۲۵۰،۰۰۰ تومان درآمد کسب می کنید.


Leave a Reply

لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت