انجام تحقیقات دانشجویی

انجام تحقیقات دانشجویی

این قسمت از وبسایت در جهت کمک به آندسته از دانشجویانی تاسیس گردید که زمان کافی برای انجام تحقیق کلاسی و یا انجام تحقیقات خود ندارند.

untitled3

برای شروع روند سفارش انجام تحقیقات دانشجویی ابتدا موضوع خود را انتخاب نموده و تعداد صفحات تحقیق، مدت زمان انجام تحقیق و کیفیت مورد درخواست خود را مشخص می نمایید و از پنل کاربری در انتهای صفحه روند ثبت سفارش انجام تحقیق را در کمتر از ۳ دقیقه طی می نمایید. سپس پروژه تحقیق شما به مجریان مربوطه ارسال میگردد و پیشنهادات مختلف را از همان پنل کاربری برایتان ارسال میکنیم تا بتوانید مجری و پیشنهاد برتر خود را انتخاب نمایید. سپس کار شما آغاز میگردد و در انتها فایل مربوطه به شما تحویل داده می شود و تسویه حساب میگردد. چنانچه تحقیق مربوطه دارای ایراد باشه مجری می بایست بر اساس درخواست شما اصلاحات تحقیق را بدون دریافت هزینه مجدد انجام دهد.

وبسایت ما با بهره گیری از فارق التحصیلان برترین دانشگاه ها همچون دانشگاه تهران، بهشتی و فردوسی نسبت به انجام تحقیقات دانشجویی و دیگر پروژه های دانشجویی در خدمت شما است. مهمترین فاکتور در انجام تحقیق دانشجویی کیفیت می باشد. پس با خیال راحت نسبت یه ثبت سفارش تحقیق دانشجویی اقدام نمایید .

ویژگی و مزایای برتر ۱٫۲٫۳پروژه در انجام تحقیق و یا تحقیقات دانشجویی

در انتها می بایست اعلام نماییم که مجموعه ما در کلیه کارهای تحویلی از همکاری دانشجویان در تکمیل انجام تحقیقات دانشجویی استفاده مینماید و برای حفظ هدف اصلی از ارایه تحقیق به دانشجویان، مجریان ما آموزش های لازم را به دانشجویان ارایه میدهند و حتی برای اندسته از افرادی که زمان کافی دارند اما روش تحقیق را یاد ندارند آموزش های زیر ارایه میگردد تا دانشجویان شخصا نسبت به انجام تحقیق دانشجویی خود اقدام نمایند.

مدت زمان انجام تحقیق

مدت زمان انجام تحقیقات دانشجویی بر اساس زمان مشخص شده شده در ابتدای سفارش انجام تحقیق ملاک فعالیت می باشد. اما شما سعی نمایید یک زمان یک روزه به صورت فرجه در زمان هایی که ترافیک کاری بالا است در نظر بگیری ولی ۹۰% کارها طبق زمان مقرر تحویل داده می شود.

کیفیت پروژه های تحویلی

کیفیت کارهای تحویلی در تمام کارها بسیار بالا است. این را در عمل نشان خواهیم داد. البته در زمان سفارش تحقیقات مجریان پیشنهادات مختلفی میدهند و شما می توانید کیفیت مورد درخواست خود را تعیین نمایید.

تعرفه انجام تحقیق

کلیه تعرفه ها بر اساس قیمت های معمول می باشد و این وبسایت مناسبترین تعرفه ها را اعمال مینماید و شما در میان پیشنهادات مناسبترین تعرفه را می توانید انتخاب نمایید.

مدت زمان پاسخگویی

پس از ثبت درخواست پس از حدود یک ساعت و یا کمتر پیغامی مبنی بر ثبت موفق پروژه دریافت میکنید و پروزه شما برای مجریان ارسال میگردد. اما اگر برای سفارش زمان کافی ندارید میتوانید از قسمت ارتباط با ما با بخش پشتیبانی تماس حاصل نمایید و به صورت تلفنی پروژه تحقیق خود را ثبت نمایید.

نحوه ثبت سفارش انجام تحقیق دانشجویی

با کلیک بر روی قسمت سفارش تحقیقات دانشجویی وارد پنل کاربری که به شما اختصاص می یابد شوید و با پر کردن موارد درخواستی در کتر از ۳ دقیقه پروژه خود را ثبت نماییدو این پنل بسیار کامل و حرفه ای می باشد و کانال ارتاطی میان شما و وبسایت و مجریان می باشد. از حسن انتخاب شما متشکریم. مدیریت وبسایت ۱٫۲٫۳پروژه


لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت