سفارش انجام و نگارش مقاله

سفارش انجام و نگارش مقاله دانشجویی

 

نحوه نگارش یک مقاله حرفه ای کار ساده ای برای بسیاری از دانشجویان نیست. برای این کار حجم زیادی از فعالیت ها لازم است و تمام دانشجویان آمادگی لازم برای استفاده از تجربیات خود برای انجام این کار را ندارند و نمی توان مطمئن بود که در نهایت مقاله مورد نظر به نحوی مناسب توسط دانشجو تهیه و ارائه می شود. در این شرایط دانشجویان برای نگارش مقاله های خود قطعا نیاز به دریافت خدمات حرفه ای مشاوره دارند و ما میتوانیم خدمات بسیار خوبی در این زمینه به شما ارایه نماییم.

ارائه یک مقاله به عنوان یک مقاله جهت ارایه و یا چاپ یک مساله مهم و با اهمیت است. با استفاده از خدمات تخصصی ما شما می توانید از انجام صحیح وظایف دشوار مربوط به قالب بندی تحقیقتان مطمئن شوید و به این ترتیب الزامات متعدد و سخت گیرانه ارائه مقالات را رعایت نمایید. مشخص است که رد شدن مقاله شما تنها به خاطر اشکالات گرامری و دستور زبانی بسیار ناراحت کننده است. متخصصان ۱٫۲٫۳پروژه می توانند به شما کمک کنند تا مطمئن شوید مقاله شما قابل ارائه است و همه الزامات گرامری مورد نیاز در آن رعایت شده است.

images(2)

نگارش و ارائه مقالات علمی پژوهشی
اصلی که تمام مقالات علمی باید از دو معیار برخوردار باشند:

واقعی بودن نتایج مطالعه و این موضوع که مطالب ارائه شده بتوانند به پیشرفت علمی در حوزه مورد نظر کمک کنند. این نوع از نگارش نه یک رمان یا داستان پردازی است و نه می تواند شرح تفصیلی ارائه شده برای اطلاعات موجود باشد. در حقیقت مقالات علمی تهیه شده توسط دانشجویان، توسط اساتید با تجربه مطالعه می شود و به همین خاطر باید در تهیه آنها به نکات خاص توجه شود.

نتایج مطالعات علمی باید از نظر محتوای آنها مورد بررسی و تحلیل قرار گیرد. انجام این کار نیازمند وجود درک مناسب از حوزه های علمی خاص مورد بررسی ،این موضوع است که آیا نتایج مطالعه علمی با دانش موجود و پیشرفت های فعلی هماهنگی دارد یا خیر. نگارش یک مقاله علمی و پژوهشی نیازمند این است که مطالب علمی با توالی منطقی ارائه شده باشد و همراه با آن نمودارهای آماری و جداول مورد نیاز و نیز منابع و مراجع استفاده شده در مطالعه مطرح شده باشند.

نگارش مقاله علمی
نگارش مقالات علمی می تواند دشوار و سخت باشد

نگارش مقالات علمی یک فرآیند وقت گیر و دشوار است. در این حالت لازم است روش تحقیق توضیح داده شود تا به این ترتیب در صورتی که افراد دیگر بخواهند این تحقیق را تکرار کنند، امکان انجام آن به سادگی وجود داشته باشد. روش تحقیق استفاده شده باید از نظر دیگران مناسب باشد یا در غیر این صورت ممکن است توسط دیگران بی ارزش تلقی است و در نتیجه به یافته های مطالعه بی توجهی شود.

در زمانی که اطلاعات جمع آوری و تحلیل شده و یک روش تحقیق منطقی برای مطالعه مورد استفاده قرار گرفت، لازم است نتایج حاصل از تحقیق به نحو مطلوب در مقاله ارائه شود. انجام این کار می تواند یک بخش دشوار از هر مطالعه باشد، زیرا این نتایج می توانند چالش برانگیز باشند. برای انجام این کار باید به نکات مشخص و استاندارد توجه کرد و این در عهده مجریان ما می باشد.

یک نویسنده ممکن است به سادگی متهم به دزدی علمی شود. تنها راه برای اجتناب از این موضوع کسب اطمینان درباره همه منابع ذکر شده در تاریخچه و یادداشت های ارائه شده است. ویرایش علمی و غلط گیری مطالب ارائه شده نیز می تواند نقش کلیدی در کنترل صحت اطلاعات و نیز بررسی قواعد گرامر و دستور زبان داشته باشد.

untitled5

قالب مقالات

مقاله های آکادمیک استاندارد، مقاله های علمی، پروپوزال ها و پایان نامه ها همگی می بایست طبق یک قالب استاندارد مورد تایید دانشکده شما تهیه شوند. قالب بندی یک مقاله آکادمیک برای هماهنگ کردن آن با مجموعه استانداردهای وضع شده توسط دانشکده می تواند یک کار سخت برای اکثر دانشجویان باشد، و به همین خاطر ممکن است برخی افراد به دنبال استفاده از خدمات حرفه ای در این بخش باشند. در این رابطه مهم نیست که چقدر موضوع تحقیقی، پروپوزال یا پایان نامه شما با کیفیت تهیه شده است، اگر مطالب تهیه شده دارای ساختار و قالب مناسب نباشد، از نظر دیگر ارزش مناسب را نخواهد داشت. بنابراین، هنگام نگارش مقاله ها مهم است که ساختار آنها مطابق دستورالعمل های ارائه شده تنظیم شود. هنگام قالب بندی مقاله خود، سعی کنید گیج نشوید و آن را به نحو صحیح قالب بندی کنید، زیرا مقاله ای که قالب بندی آن نامناسب و غلط انجام شده باشد می تواند تمام تلاش های انجام شده برای تکمیل آن را به باد دهد. شما می توانید با استفاده از خدمات ۱٫۲٫۳پروژه انواع مختلف سبک های نگارش و قالب بندی را در اختیار داشته باشید و به این ترتیب نیازی به نگرانی بیشتر شما در این حوزه نیست.

قالب APA در مقاله نویسی
مقالات دارای سبک نگارش APA مقاله هایی هستند که از یک قالب توسعه یافته توسط انجمن روان شناسی برای نگارش آنها استفاده می شود. هنگامی که شما از این قالب برای نگارش مقاله خود استفاده می کنید، باید از آخرین تجدید نظرهای ارائه شده برای این قالب آگاه شوید. بطور خاص، مقالات سفارشی تهیه شده با سبک APA نیازمند تنظیم مناسب حاشیه ، قلم، قالب بندی جداول، نقل قول در متن، و حتی در نظر گرفتن بخش منابع هستند.

در نهایت خوشحال می شویم که به شما خدمات برای نگارش تحقیق، پایان نامه، تحلیل آماری، ترجمه، پاورپوینت و نیز سایر تکالیف آکادمیک و تجاری ارائه کنیم و به این ترتیب شما قادر خواهید بود مقاله ای تهیه کنید که بطور دقیق با نیازهای شما منطبق است. متخصصان ما می توانند به شما در راستای انتخاب موضوع مناسب و نگارش مقاله کمک فراوانی نمایند.

images7

 

درانتهای مطلب برای اندسته افرادی که با ساختار مقاله آشنایی ندارند و علاقمندند خودشان نگارش تخصصی مقاله شان را انجام دهند بصورت کامل توضیحاتی ارایه نمودیم که با همین مقدار توضیحات میتوانند تجربه مناسبی در نگارش مقاله کسب کنند.

در صورت تمایل به سفارش از انتهای مطلب برای ثبت سفارش اقدام نمایید.

untitled6

نگارش مقاله علمی پژوهشی

ساختار مقاله علمی پژوهشی
بخش های اساسی یک مقاله علمی به ترتیب عبارتند از :
عنوان : اسامی نویسندگان ؛چکیده؛ بدنه مقاله شامل مقدمه،پیشینه تحقیق؛ روش تحقیق؛ نتایج؛ جمعبندی شامل بحث و مقایسه، کاربرد نتایج در دنیای واقعی، پیشنهاد تحقیقات آینده؛ سپاسگزاری و منابع . که در ذیل به توضیح مختصر هریک از آنها پرداخته شده است.
عنوان:
عنوان مقاله باید مناسب و همگام با موضوع، اهداف و نتایج پژوهش باشد و بتواند موضوع پژوهش را به طور خلاصه برای خواننده ارائه کند.شامل کلمات یا عبارات اضافه نباشد و حتی المقدور از یک سطر بیشتر نباشد و تا حد امکان جامع و مانع باشد. انتخاب عنوان مثل بسته بندی یک کالای خوب است که اگر با ملاکهای صحیح صورت نگیرد کالا هم ضایع می شود.
اسامی نویسندگان:
اسامی نویسندگان معمولاً در زیر عنوان مقاله درج می شود. مشخصات، مرتبه علمی، آدرس، تلفن، فاکس و Email نویسنده(نویسندگان) به دو زبان فارسی و انگلیسی آورده می شود.
چکیده:
عصاره مقاله پژوهشی است که با خواندن آن اطلاعات اساسی در خصوص پژوهش به خواننده منتقل می شود .معمولاً بین ۱۵۰ تا ۴۰۰ کلمه است (از نیم تا یک صفحه). در چکیده با بیانی گذشته نگر ابتدا موضوع و یا هدف پژوهش در حداکثر دوسطر توضیح داده می شود.آنگاه روش پژوهش که شامل جامعه، نمونه،روش اجرا، زمان و مکان اجرای پژوهش و ابزار جمع آوری داده ها است مجموعا در حداکثر سه تا چهار سطر توضیح داده می شود و آنگاه شرح تحلیل یا نتایج کلی پژوهش در دو تا سه سطر انجام می گیرد.چکیده باید آیینه تمام نمای مقاله باشد. فلسفه ی آوردن چکیده، دو مطلب است:
اولا چکیده مقاله در پایگاه های اطلاع رسانی اینترنت قرار می گیرد تا سایر محققان از حاصل تلاش نویسنده بهره مند و مطلع گردند. دوما چکیده، محتوای مقاله را در اختیار خواننده قرار می گیرد تا وی تصمیم بگیرد که مقاله را بخواند یا نه. به لحاظ اخلاق حرفه ای نباید وقت خواننده بی جهت تلف شود. چکیده را بعد از آنکه مقاله تکمیل شد می نویسند.
واژگان کلیدی:
کلیدواژه‎ها، مفاهیم اصلی یک مقاله هستند که بیشترین تکرار را دارند البته کلمات ربط و اضافه و افعال شامل آنها نمی‎شود. صفت و موصوف و مضاف و مضاف الیه‎ها به عنوان کلیدواژه استفاده می‎شوند. عنوان مقاله، و موضوع آن در صورتی که جمله نبوده و مرتبط باشند کلیدواژه محسوب می‎شوند. کلید واژه، یک کلمه تا حداکثر ۳ کلمه‎ای است و در جستجوها به عنوان پل ارتباط بین جستجوگر و مطلب قرار گرفته و او را به محتوا می‎رساند. نویسنده کلماتی که اصل مقاله بر اساس آن نوشته شده است را به عنوان واژگان کلیدی معرفی می‎کند. و جستجو گر با استفاده از کلمات اصلی ذهنی خود به دنبال مقاله می‎گردد. پس دقت هر چه بیشتر در این کار، راه را برای دسترسی آسان‎تر به مقاله ما باز می‎کند.
مقدمه:
این بخش به موارد زیر می پردازد: اول معرفی موضوع مقاله بمنظور آشنایی و نفوذ در خواننده. سپس بیان و معرفی مسئله تحقیق بصورتی مستند، آنگاه به هدف تحقیق اشاره می شود و در نهایت با بیانی آینده نگر ساختار بعدی مقاله و آنچه که در ادامه مقاله خواهد آمد مختصرا توضیح داده می شود.
ادبیات پژوهش:
در این قسمت پس از تعریف دقیق اصطلاحات و مفاهیم بکار رفته در پژوهش، پیشنه پژوهش مورد بحث قرار می گیرد که شامل مبانی نظری و تحقیقات انجام شده قبلی در زمینه پژوهش است که در آن نقاط قوت و یا احیاناً ضعف این پژوهشها تحلیل شود و چگونگی ارتباط آنها با تحقیق حاضر مشخص گردد و تفاوت تحقیق حاضر با آنها تبیین شود. سپس سوالات یا فرضیاتی که تحقیق در پی پاسخ گویی به آنها است مطرح می شود.
روش:
این قسمت از یک مقاله پژوهشی شامل توضیح در مورد نوع تحقیق (هم از جهت هدف در نظر گرفته شده برای پژوهش و هم از نظر روش انجام پژوهش)، جامعه و نمونه و روش نمونه گیری، ابزار تحقیق و روشن نمودن میزان روایی و پایایی ابزار و توضیح در خصوص چگونگی مراحل انجام پژوهش است.

جامعه آماری:

به اندسته از افراد جامعه و گروهی اختصاص می یابد که هدف فردی و اجتمایی موضوع ما به انهاست و جامعه آماری میتواند مردم یک شهر، کارمندان یک ارگان دولتی و یا… باشد.

نمونه آماری:

در پژوهش  هایی که جامعه آماری گسترده ای دارند و محقق دسترسی کاملی به کل افراد ندارد از روش نمونه گیری استفاده مینمایند که نمونه میتواند کارمندان یک ارگان در یک شهر باشد و نه تمام ارگان.
نتایج و یافته ها:
در این بخش نویسنده باید موارد ذیل را به صورت دقیق و خلاصه تبیین کند
۱-یافته های حاصل از پژوهش ۲- بیان یافته ها به شیوه ای دقیق و روشن ۳- تحلیل این نکته که آیا نتایج بدست آمده پاسخگوی سوالات یا فرضیات تحقیق هست یا خیر
جمع بندی:
در این تیتر به پژوهشگر به خواننده میگوید که نظر و برداشت او از محتوای مقاله چیست؟ فواید خواندن این مقاله چیست؟ بعبارت دیگر مشروعیت و موجه بودن زحمات خود در نگارش مقاله را به خواننده میگوید. و تیترهای فرعی:
بحث و مقایسه در تدوین این بخش از مقاله باید به مباحث زیر به صورت دقیق و خلاصه پرداخته شود.
تبیین میزان ارتباط یافته های حاصل از پژوهش با اهداف در نظر گرفته شده از انجام پژوهش، تعمیم پذیری یافته های پژوهش ، مقایسه یافته های پژوهش با پژوهش های قبلی وذکر دلایل احتمالی برای توافق یا عدم توافق بین نتایج
محدودیت های پژوهش در این بخش محدودیت هایی که تعمیم پذیری نتایج را محدود می کند بیان می شود.
پیشنهاد هایی برای تحقیقات آینده : در این قسمت نویسنده راه را برای ادامه تحقیقات بوسیله دیگران و یا برای خود در آینده هموار نموده، و حداقل باید یک عنوان مقاله جدید(کوتاه، مناسب، زیبا و جذاب) مرتبط با مقاله حاضر خود را، به خواننده ارائه نماید.
سپاسگزاری:
در این قسمت نویسنده از کسانیکه در اجرای تحقیق با او همکاری کرده اند قدردانی می‌کند. این قسمت بهتر است بین (۵- ۲) سطر باشد. البته این تیتر اختیاری است و میتواند نوشته نشود.

منابع:
در هر پژوهشی به منظور تبیین موضوع پژوهش در هریک از قسمتهای پژوهش از جمله در مقدمه ، پیشینه نظری ، نوع پژوهش و ابزار پژوهش و روایی و پایایی ابزار ، نظرات و یافته های پژوهشی سایر پژوهشگران نیز به عنوان شاهد بر مدعا آورده می شود .که در این حالت می بایست نام خانوادگی نویسنده یا نویسندگان و تاریخ انتشار اثر اعم از کتاب ،مقاله و یا پایان نامه در پرانتز و بلافاصله بعد از مطلب استفاده شده آورده شود .در واقع یکی از ملاک های ارزشیابی یک مقاله علمی چگونگی استفاده از منابع دسته اول و بروز است .هر چه غنای علمی منابع استفاده شده در مقاله بیشتر و بهتر باشد مقاله از استحکام علمی بیشتری برخوردار است . هنگامی که نام نویسنده و تاریخ انتشار اثری در پرانتز ذکر می شود باید در بخش پایانی مقاله ، فهرست منابع به ترتیب حروف الفبا ارائه شود در صورتی که از یک نویسنده چندین اثر در یک مقاله مورد استفاده قرار بگیرد برای شناسایی منبع باید از شماره های ۱و۲و… یا حروف الفبا الف،ب،… استفاده شود .


لطفا امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت